Подробиці

Четвертий рік поспіль у травневу пору мешканці Ужгорода можуть провести вихідні на фестивалі правильного відпочинку «Майся-Фест». У Боздоському парку організатори намагаються створити всі умови для активного та здорового проведення часу. Традиційно до програми фестивалю додали певні новинки, щоб зацікавити маленьких і дорослих відвідувачів.

Сергій ДЕНИСЕНКО, співорганізатор фестивалю

Минулого року ми провели чемпіонат по перетягуванню канату серед садочків. Це був настільки азартний захід, що цього року ми вирішили його розширити і проводити справжню олімпіаду. Буде декілька видів спорту, діти будуть змагатися. Крім того, вже за кілька хвилин стартує забіг благодійний – для дорослих, для всіх фактично, такий легкоатлетичний забіг, який проводиться одночасно в усіх містах світу. Це такий всесвітній дуже масовий забіг. Крім того, купа стаціонарних локацій, починаючи із самого початку – рух підтримки закарпатських військових, далі є представники «Барбосу, далі є у нас різні виробники різної продукції, дегустації – тут дуже багато всього.

Особливим заходом стала спортивна олімпіада для малечі з усіх дитячих садків міста. Команди змагалися за першість та приз від міської ради – проектор для дитсадку.

Тетяна, мама учасниці дитячої олімпіади

Тася у нас бегала за 7 садик, но, к сожалению, уронила мячик в какой-то момент, а так очень старалась тоже. Погода прекрасная, впринципе все нравится, хочется, чтоб наш садик одержал победу, болеем за него больше всего. А так – приятно видеть, что люди вокруг улыбаются, дети улыбаются, все замечательно.

Окрім спортивних акцій, відвідувачі могли долучитися й до тематичних локацій фестивалю.

Олексій і Женька, відвідувачі фестивалю

Старша донечка брала участь по тарзанці. Вчора вони робили аплікації з зерна, був майстер-клас по англійському для діток. А сьогодні ми буквально пару годин назад прийшли і просто гуляємо.

Протягом двох днів із гостями знайомився Доббі. Чотирилапий вихованець організації «Барбос» привернув увагу і старих друзів, і тих, хто тільки планує завести собаку.

Вероніка, волонтер організації захисту тварин «Барбос»

Ми цією участю на фестивалі намагаємся популяризувати не лише, що є притулок і треба допомагати, а й просто ставлення хороше до тварин. У нас діє дитяча зона, де волонтер проводить різні з дітьми уроки, собак можна погладити. Намагаємось таким ось чином інтерактивним залучати людей до хорошого ставлення до тварин.

Благодійний забіг у рамках «Майся-Фест-2018» зібрав учасників минулих років та новачків, що вирішили скласти компанію друзям.

Тетяна, учасниця забігу

Я досить активно займаюсь спортом, щоранку бігаю, але ніколи в житті не приймала участь в таких забігах і мені стало цікаво насправді щось нове спробувати, як це взагалі відбувається. Я дуже вражена, мені дуже сподобалось. Насправді мені було складно, тому що це зовсім нові враження і зусилля для мене були.

Володимир, учасник забігу

Мені дуже подобаються такі забіги, бо фактично їхня мета не досягати якихось особистих результатів або командних. Мета таких заходів – залучити якомога більше людей, звернути їхню увагу на те, що є хвороби, і є люди, які ними страждають, які не можуть ходити, відповідно отримувати повноцінне задоволення від життя, як отримуємо ми.

Гарно проведений час із друзями та рідними – такими є очікування відвідувачів, котрі долучаються до локацій «Майся-Фесту». Уже наступного року фестиваль відбуватиметься уп’яте, тож на місцевих та гостей міста чекатиме ще більш яскрава програма.