Подробиці

Понад тридцять видів начинок – і так майже у всіх, хто пече млинці. Учасники готувалися вкрай серйозно. Експерементували і підбирали тільки найкращі смаки. Заготували домашнє варення і вже готові тішити відвідувачів.

пані Наталія учасниця фестивалю

З м’ясом, з творогом, з бринзою навіть є, є солодкі різні начинки – з маком, горіхами, арахісовою начинкою, навіть млинці із картоплею є. але картопля із бринзою.

Крім млинців кухарі зготували ще цілий ряд страв. Переважно із традиційної закарпатської кухні, деякі страви і з угорської. Доповнили це свято шлунку настоянками, глінтвейном та справжньою закарпатською палинкою. Обіцяють – на цьому святі голодним не залишиться ніхто. Ціни, кажуть, теж демократичні.

пані Вікторія учасниця фестивалю

Від 25 до 45 гривень блінчики. З м’ясом 45, солодкі – 25. Лангоші 40, кьортешколач – 40, ціни дуже демократичні, без м’яса ціни демократичні.

Найбільш насиченою програма буде в суботу – конкурси, розіграші, працюватиме і дегустаційна комісія. Кулінарні гуру будуть оцінювати старання учасників – за найсмачніші млинці – супер приз – «золота палачінтовка». Про неї мріють всі учасники

Один з найбільших асортиментів млинців у «Руху підтримки закарпатських військових». Вони традиційно беруть участь у палачінті. Мають вже і постійних клієнтів.

Анна відвідувачка фестивалю

Ми завжди лиш у воєнних беремо. Всі акції їх підтримуємо – малий завжди бере їх лотерейку і дуже чекав цього свята.

Завершиться фест у неділю. Традиційно тоді спалюватимуть зимову мару, яка має наблизити прихід тепла і весни, а ще спалити всі негаразди та невдачі.