Подробиці

«Кава без краваток». Серію відкритих дискусій з представниками Ужгородської міськради започаткували в обласному центрі. Відтепер містяни можуть з’ясувати наболілі питання за чашкою улюбленого напою. Першим на зустріч із громадськістю прийшов мер Богдан Андріїв. Спілкування одразу набрало обертів. Чимало нарікань стосувалися земельних питань.

Богдан АНДРІЇВ
міський голова м. Ужгород
У місті зараз триває інвентаризація земель. Виграла незакарпатська компанія, яка проводить інвентаризацію. Ви говорите про дерибан. Земля не виділяється нікому, крім учасників антитерорестичної інформації. Все, що можу сказати. Коли ви говорите про дерибан, назвіть конкретні дані.
— Вул. Руська (кримінальне провадження).
— Вул. Богомольця (кримінальне провадження).
Я зрозумів. Я звернувся сам з листом до прокуратури, щоби перевірили всі надані земельні ділянки з 2014 до 2016 року(за моєї каденції) учасникам АТО Ужгородською міською радою.
Крім того, мешканці стурбовані питаннями неналежного облаштування автобусних зупинок, зокрема, в центрі Ужгорода, та запровадженням електронного квитка.
Богдан АНДРІЇВ
міський голова м. Ужгород
Щодо електронного квитка. На розгляд липневої сесії виноситься проект рішення про залучення фінустанови до розробки електронного квитка. Є в нас пропозиції від Ощадбанку і Приватбанку. Побачимо, від кого буде краща пропозиція. Хто запропонує якісніший продукт, той і буде розробляти електронний квиток. За карткою ужгородця.
Під час зустрічі чи не найдовше обговорювали ситуацію з парком «Перемога» (Кірпічка). Активісти вже роками виступають проти забудовників. Вимагають, аби мер, як і обіцяв перед виборами, підтримав зведення сучасного європейського парку.
Ілдика ТЕРЛЕЦЬКА
член ініціативної групи «Кірпічка»
Ви тоді декларували, що ви підтримуєте нас. Тобто готові цей парк започаткувати, підтримати. Для цього потрібно скасувати договори аренди. У грудні закінчується договір. Чи буде у 2018 році парк Перемоги на території 8,5 гектарів?
Богдан АНДРІЇВ
міський голова м. Ужгород
Щодо дострокового розірвання договору, то ви розумієте, що ми не можемо це зробити, бо в них складений договір і вони платять договірну плату. Була пропозиція, що вони хочуть зменшити арендовану земельну ділянку. Будь-яка пропозиція розглядається, якщо вона оформлена в паперовому вигляді.
Міський голова пообіцяв докладніше з’ясувати це питання під час особистої зустрічі з ініціативною групою «Кірпічки». Також ужгородці виступили за паспортизацію зелених зон, водних об’єктів тощо. Подібне зібрання у рамках заходу «Кава без краваток» не єдина. Щоразу ужгородці спілкуватимуться з представниками різних структурних підрозділів міської ради.