Подробиці

В Ужгороді відбувся масштабний форум-фестиваль «Місто щасливих дітей». У парку «Підзамковий» працювало 30 локацій та більше 70-ти атракцій на будь-який смак. Спокій та порядок на фестивалі охороняли інспектори шкільного патрулю.

Ольга ПАВЛОВА, організатор фестивалю

Мета була ще одна така велика, щоб залучити сюди дітей соціально незахищених категорій, тому що саме для цього у нас усі майстер-класи і активності є абсолютно безкоштовними. Крім цього у нас є тут особливі дітки. Наше кредо і взагалі наш план такий, щоб через деякий час не було такої невидимої стіни, яка наразі є між здоровими дітками і дітками з особливими потребами.

Цікавинкою фесту стало перше в Ужгороді слінгодефіле. Єдиний чоловік серед жінок – молодий тато Іван, використовує слінг для доньки. Ділиться – це надзвичайно зручно і дитині подобається.

Іван ТРУШ, слінготато

Це дуже зручно і ергономічно. Можна, наприклад, рюкзак-слінг. Дуже швидко і надійно. Всюди ходимо. Як в магазини, так і на прогулянки. Дуже добре відноситься до цього.

Працювали на заході також секції з тайського боксу та бойового самбо. Хлопці та дівчата мали змогу подивитися та спробувати себе в цьому спорті. Ще однією локацією була «Мамина кав’ярня», де господині частували усіх охочих смаколиками власного виробництва.

Злата МІКРЮКОВА, волонтер

Представлений асортимент – це кекси, мафіни, різного роду пироги з фруктами, печиво, прянички. Можна із напоїв придбати безалкогольне мохіто, компоти, узвари і таке інше.

Дітлахи брали участь у всіх атракціях. Хтось бігав естафети, хтось ліз канатною дорогою, а для когось цікавіше малювання та ліпка. Кожен знайшов заняття до душі.

Аліна, учасниця фестивалю

Кирило, учасник фестивалю

Юлія, учасниця фестивалю

На фестивалі збирали кошти на лікування Катрусі Лісовець. Виручили 32 тисячі гривень. А дітлахи отримали приємні подарунки на згадку та пішли додому з морем вражень.