Подробиці

Прихильники спорту зі всього світу спостерігали за відкриттям Зимової Олімпіади-2018 у Південній Кореї. В Ужгороді ж урочисту подію відсвяткували запалюванням олімпійського вогню. Це доручили зробити триразовій учасниці змагань Аннамарі Данчі-Чундак.

Аннамарі ДАНЧА-ЧУНДАК, триразова учасниця Олімпійських ігор

Дуже приємно, що все-таки рідне місто, рідна область відправляє нас, командірує, вболіває, тримає кулаки. Вся енергія важлива, коли тебе підтримують.

Запалювання олімпійського вогню вже втретє в Ужгороді супроводжувалося відкриттям філателістичної виставки «Закарпатолімфіл-2018». До перегляду пропонують кілька тисяч марок із різних міст України. Більшість експонатів представлені у комплекті з конвертами.

Микола ДУДНИК, голова ужгородського клубу філателістів

В основному тематика спортивна: Олімпійський рух, історія олімпійського руху, олімпійський факел, і так далі, і так далі, тобто, все що повязано з олімпійським рухом, все тут представлено. Міста, які представили свої експонати, це є Львів, Чернівці, Київ, Слов’янськ, Ужгород, Мукачево. Не доїхали, на жаль, закордонні експонати, через якісь певні проблеми при митному оформленні були.

Крім того, на заході відбулося урочисте погашення поштової марки. Для цього ужгородський клуб філателістів виготовив спеціальний штемпель із зображенням біатлоністів, учасників цьогорічних Зимових Олімпійських ігор.