Подробиці

У Закарпатській обласній дитячій лікарні в Мукачеві покрівлю, яка була пошкоджена сильним градобоєм і почала протікати, відремонтують за допомоги Уряду Угорщини. У Генеральному консульстві в Ужгороді підписали угоду про таку фінансову підтримку. Ідеться про 4 млн форінтів. Офіційний документ дозволить негайно розпочати реконструкцію даху,  яка має бути закінчена до 31 грудня 2017 р.

Йожеф БУГАЙЛО, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді

Угорщина і надалі підтримує Україну, допомагає в інвестиціях в соціальній сфері, зокрема на Закарпатті. Так, за підтримки Уряду Угорщини на реконструкцію даху обласної дитячої лікарні в Мукачеві буде спрямовано 4 млн форінтів. Угорщина вважає Україну своїм другом. Переконаний, що це підписання угоди про співпрацю є яскравим прикладом підтримки і у майбутньому.

Роман ШНІЦЕР, головний лікар Закарпатської обласної дитячої лікарні

Ми очікуємо підписання Законопроекту 6327 – це старт медичної реформи, щоб ми приближувалися до тієї європейської моделі, того вектору, який зазначили собі найвищу ціль. Будь-який ресурс наразі спрямовуватиметься на реконструкцію покрівлі інфекційного відділення, це вивільнені 400 тис грн, які можна буде направити на лікування наших маленьких пацієнтів.