Подробиці

У Карпатах туристка з Києва зірвалася у 300-метрову прірву. 29-річна жінка впала з обледенілого схилу та скотилася в ущелину. У результаті зламала ногу, отримала численні забої та рани, і не могла самостійно пересуватися. Сталося це на Рахівщині. Рятувальників викликав до підніжжя гори Петрос її супутник.

Федір ФІЛІП

 начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Управління ДСНС України на Закарпатті

 Чоловік якимось чином потроху спустився до низу до неї. З ним тримався зв’язок. Спілкувалися з ним. Він повідомляв їм місце розташування і залишав знаки, щоб їх знайшли.  Було відправлено 8 рятувальників із Ясінянського та Рахівського відділень. Рятувальники дісталися  до місця перебування туристів, надали першу допомогу жінці. У неї був пе6релом ноги і різні порізи. На той момент у гірській місцевості була значна лавинна небезпека, то лише зранку почали її транспортування.

 Пошуково-рятувальна операція тривала понад 16 годин. рятувальники пронесли жінку близько 7 км до свого автомобіля. Її відвезли до Рахівської районної лікарні. Наразі життю потерпілої нічого не загрожує. Фахівці закликають туристів бути максимально обережними та заздалегідь повідомляти про свій маршрут.