Подробиці

На Київській набережній в Ужгороді під час проведення робіт на будівництві обвалилася частина будівельного крану. Ідеться про стрілу, що впала на проїжджу частину та пошкодила дві великі ялини. На щастя, ніхто із містян не постраждав. Монтажем крану займався підприємець, у якого є дозвіл на відповідні монтажні роботи, проте дозволу на експлуатацію крану в нього нема.

Олександра ЗОТОВА, начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради

Будівельний кран, який ми бачимо, виставлена сама башта будівельного крану, виставлена відповідно до проекту організації будівництва. Те, що вийшла така колізія з влаштуванням монтажу стріли, відповідальність бере за все той, хто має право виконувати ці роботи з монтажу баштового крану.

Власну недбалість будівельники намагалися приховати. Одразу після інциденту, працівники почали закопувати зламані гілки ялини та спробували закрити їх поліетиленом.

Михайло ГОЗДА, генеральний підрядник будівництва

Ви розумієте, що це не реально в цій ситуації, в таких екстрених ситуаціях, всім керувати, тому не можу це прокоментувати. Можливо, думаю, це у зв’язку з тим, щоб привести у порядок і швидше звільнити проїжджу частину. Ви бачили, що до вечора була проїжджа частина звільнена, можливо це з цим пов’язано. На рахунок фахових чи не фахових працівників по монтажу крану – Закарпаття досить невеликий регіон і нема великого спектру вибору підрядних організацій, які можуть монтувати ці монтажні крани. Дуже малий вибір. І тому щось  вирішувати зараз – це дуже важко.

Випадок з падінням стріли крану – не перша прикрість на цій ділянці. До цього, на будівництві біля драмтеатру, сталося руйнування стіни, частина якої пошкодила огорожу. Проте, за словами підрядника – ніякого обвалу не було, насправді, відбувався звичайний демонтаж.