Подробиці

Цьогоріч Національна поліція України відзначає свою третю річницю.  Ужгородець Олександр потрапив до лав патрульної поліції одразу після її створення. Ішов з великими надіями, які все-ж справдились.

Олександр КОПИТЧАК, заступник командира роти патрульної поліції

Починалося все символічно тут, трошки далі біля медичного факультету. 29-го листопада 2015-го року. Памятаю це, як вчорашній день. Безліч емоцій, нові сподівання, адреналін, очікування.  В принципі поки що я не розчарувався в поліції. Незважаючи на деякі фактори, які впливають на роботу. Проте хочеться і надалі працювати, приносити користь суспільству, допомагати людям, боротися з злочинністю і забезпечувати безпеку громадян.

Патрульні вирішили у першу чергу розділити свято  з найменшими закарпатцями, розповіли їм про важливість цієї професії, проїхалися разом з дітлахами у службових автомобілях.

Юрій МАРЦЕНИШИН, начальник Управління патрульної поліції у Закарпатській області

Ми вирішили відійти від стереотипів. І в першу чергу для нашого майбутнього покоління, для діточок влаштувати свято. Організували акцію «День народження з патрульною поліцією». Запросили діток, які мають можливість ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням, посидіти в автомобілях, викликати патрульного у радіостанцію, посигналити, покататися в патрульному автомобілі.

Окрім того, для малечі провели вікторину зі знання правил дорожнього руху. На свято прийшли як школярі, так і вихованці садочків. Дехто з них у майбутньому також мріє стати поліцейським.

Андрій, школяр

Поліцейський оштрафовує поганців, тих хто нарушає правила.

Лео, школяр

Побачив пістолети, автомати Калашникова. Поліцейський – це патрульний. Він захищає людей.

А тим часом, набір до лав патрульної поліції Закарпаття ще відкритий. Залишилося близько 40-ка вакантних посад.