Подробиці

Одним із перших на розгляд депутатів Ужгородської міської ради винесли питання розподілу території парку «Кірпічка». Резонанс виник через оприлюднений проект рішення, що передбачав розробку технічної документації на на три окремі ділянки із подальшою реєстрацією комунальної власності.

На думку активістів, таке розподілення землі унеможливить в подальшому відновлення парку як цілісного об’єкту. Але, як виявилося, проект не знайшов підтримки і в стінах міськради.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова  

Комісія не підтримала проект рішення, сподіваюсь, депутати теж не підтримають…

Ілдика ТЕРЛЕЦЬКА, громадський активіст

Виконайте свій обовязок, підтримайте громадськість, нас сім з половиною тисяч людей…

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова  

В першому ж критичному зауваженні відмовити у задоволенні клопотань відповідно до протоколів попередніх засідань постійної комісії

(можна просто перекрити кадрами голосування)

Ставимо на голосування…

Рішення ухвалили разом із критичними зауваженнями стосовно «Кірпічки», таким чином відмовивши у розподілі території.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

Ми не будемо продовжувати оренду земельної ділянки і не будемо підтримувати поділ … Ви сьогодні бачили: 35 голосів не підтримали цей проект рішення…  

Спірним питанням стало і виділення семи соток землі, яка знаходиться між будинками Достоєвського 20 та Міцкевича 3, 5 та 5А. Ділянку віддали під індивідуальну забудову учаснику АТО. Критичне зауваження щодо проекту вніс депутат міськради Андрій Риба. За його словами, рішення суперечить містобудівним документам, а сама ділянка необхідна мешканцям сусідніх багатоповерхівок. До того ж, напередодні за рішенням виконкому вона документально отримала зовсім інший статус.

Андрій РИБА, депутат Ужгородської міської ради

Департамент міського господарства паспортизував цей майданчик і це тепер офіційно спортивний майданчик. Попри це, більшість депутатів проголосували за те, щоб передати земельну ділянку під індивідуальну забудову… Буду по-перше просити міського голову накласти «вето», якщо і цього не буде достатньо, то буду звертатися до суду і судитися.  

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова  

У мене є 5 днів, щоб накласти «вето» … Ми зберемо депутатів, які входять у постійну комісію землекористування, відділ землекористування, також депутата, який вніс цю пропозицію щодо непідтримання даного проекту, і рішення щодо розміщення на цій земельній ділянці спортивного майданчику… Ми зважимо всі «за» і «проти» і приймемо рішення.

Ще одне звернення до міського голови та депутатів надійшло від присутніх ужгородців щодо відмови продовження договору оренди земельної ділянки неподалік вул. Можайського. Там ще влітку виник конфлікт між мешканцями сусідніх будинків та забудовником, який має намір звести на місці скверу багатоповерхівку.

пані Марія, ужгородка

Щоби не продовжували договір оренди, який закінчується 17 грудня 2017 року… Ми сьогодні прийшли, бачите, скільки нас багато?.. Будинок там на 9 поверхів і 167 квартир ну ніяк не вписується. І ми дуже вас просимо, щоби ви проголосували так, як треба. Шоб ви не продовжували договір оренди…

______________________________________

Оскільки питання не входило до порядку денного,  ситуацію пообіцяли вивчити.

Також депутати затвердили ряд соціальних програм, серед яких встановлення автономного опалення для пільгових категорій громадян, відшкодування частини кредитів ОСББ та ЖБК на впровадження енергозбереження, проведення капітальних ремонтів і реконструкцій, та кілька програм у сфері охорони здоров’я.

Окрім цього, в рамках сесії відзначили спортсмена Лева Смагіна. За перемогу у Кубку Європи з дзюдо серед кадетів юнака нагородили грамотою та грошовим заохоченням.