Подробиці

Закарпатські волонтери відкрили  в Ужгороді корчму «У босоркані». Площа Театральна на свято «Хелловін»  традиційно стала місцем зібрання всієї нечисті. Найбільше обожнюють перевтілюватися діти.

Максим РОМАН

обрав образ відьмака

Юлія КОГУТ

обрала образ чорної кішки

Волонтери підготували магічне меню: принесли пекельний гарбуз, пиріг «вовкулака» і тістечко «чаклунка». Також приготували  авторські напої: «чортівня», «еліксир молодості», «біла магія» і «мольфар». Усю їжу пообіцяли наповнити тільки позитивними чарами.

Ольга ТОМАШЕВСЬКА

волонтер, пані Ендора

Відьмині пальці, Мумія, будуть всілякі тістечка, напої з цікавими назвами.  Єдине, що відрізняється від минулорічної акції — це те, що на запрошення українських босоркань прилетіла з Трансільванії пані Ендора — нащадок славнозвісного Графа Дракули. Я буду ворожити сьогодні на картах Таро, на кофейній гущі, на книзі.

Також для ужгородців та гостей міста підготували безпрограшну лотерею, засоби від вроків, кулони успіху, демонічні іграшки та інші родзинки. Усі зароблені кошти Рух підтримки закарпатських військових спрямує на потреби бійців 128-ї бригади.