Подробиці

Владислава ДУЛКАЙ

журналіст

Гастрономічний фестиваль «Ужгородська Палачінта» стартував у Боздошському парку. Тут ви відчуєте атмосферу справжнього свята: народні гуляння, веселі розваги, закарпатські страви і багато-багато млинців.

Уже дев’ятий рік поспіль відбувається яскравий захід, де збираються прихильники млинців, глінтвейну, традиційної закарпатської кухні і не тільки. На фестивалі  відвідувачі могли спробувати тайські та індійські страви, а також скуштувати найсмачніші напої та смаколики від Руху підтримки Закарпатських військових.

Ксенія ШОКІНА

волонтер Руху підтримки Закарпатських військових  

Рух підтримки закарпатських військових традиційно приймає участь у фестивалі «Ужгородська Палачінта». Минулого року ми здобули золоту палачінтовку і дуже сподіваємось на премо і цього року. Володію інформацією, що вчора було зібрано близько півтори тисячі гривень, оскільки був перший день фестиваль.

Родзинкою фестивалю став запрошений гість – фіналіст ТВ-шоу «МастерШеф» Володимир Троцький. Він очолив журі конкурсу найсмачніших млинців «Золота Палачінтовка».

Володимир ТРОЦЬКИЙ

 фіналіст ТВ-шоу «МастерШеф»

Переможці представили своєю стравою саме Західну Україну. Я можу побажати тільки одного – це здоров’я.

Головним атрибутом свята є млинці різних видів, якими може поласувати кожен охочий. Окрім дегустації, присутні мали змогу взяти участь у різних конкурсах: вибратися на стовп, зняти черевик та отримати приз, чи спробувати себе у спортивних змаганнях.

Володимир БІЛОНКА

організатор «Ужгородської Палачінти»

Ужгородська Палачінта проходить вже 9 рік. Родзинка всіх років – це палачінта. В цьому році ми трошки змінили наші анімативні цікавинки. Ті хто пережожуть отримають Золоту Палачінтовку, яка буде викована ужгородськими ковалями. Окрім того, переможець отримає грошовий приз – 3000грн. Звертаю увагу на те, що палатки всі пастельних кольорів.

Сергій ДЕНИСЕНКО

організатор «Ужгородської Палачінти»

Ми говорили конкурсантам, що оцінюватися буде все: подача, представлення і смак. В пріоритеті, все ж таки, смакові якості.

Гостям сподобалася атмосфера свята, всі залишилися задоволеними смачними стравами та напоями.

Марта НАДЬ

учасниця «Ужгородської Палачінти»

 Ми вперше приймаємо участь у цьому фестивалі. У нас різні види млинців: з м’ясом, з куркою, гриби, печінка, джем, творог. Приходьте будемо раді всіх бачити.

Іван МАТВІЇВ

відвідувач «Ужгородської Палачінти»

Тут така наливка, що нічого навіть говорити – потрібно просто куштувати

Яна МАТВІЇВ

відвідувачка «Ужгородської Палачінти»

Ми стараємось кожного року відвідувати фестивалі, до млинців ще не дійшли

Переможцем цьогорічного фестивалю стала команда «Гриль Чемпіонс», яка порадувала суддів своїми смачними млинцями і здобула почесну перемогу — Золоту палачінтовку, яку спеціально викували  ужгородські ковалі, а також грошову винагороду.

Георгій МИХАРЬКО

переможець «Ужгородської Палачінти»

Я люблю готувати, і сам люблю поїсти смачного і експерименти. Млинці з рулькою у вершках, підтушені, піджарені.

Традиційним завершенням фестивалю стало спалення зимової Мари.