Подробиці

«Сокоти свій варош». В Ужгороді стартував проект Міжнародної організації з міграції. Під назвою «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення України». Реалізується він за підтримки Європейського Союзу. Мета проекту – згуртувати громаду міста через вирішення актуальних проблем спільними заходами, водночас сформувавши сталу платформу громадської взаємодії.

Валентина МИТРОВЦІЙ

голова Ради УжМО Спілки жінок України, координатор проекту

Це буде протягом 6 місяців 2018-го року, буде багато заходів трьох напрямків. Це дозвіллєва діяльність, екологічна тематика, інформованість населення щодо того, що відбувається в об’єкті. У нашому випадку —  це бібліотека-філія Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи №2.

Проект є Всеукраїнським, а Ужгород став 49 громадою, де ініціатива втілюється та реалізовується.

Олена МАКАРА

керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради

Міська влада підтримує такі ініціативи, прогресивні починання, які спрямовані на розвиток громади, на адаптацію у нашому суспільстві ВПО. Це гарний об’єднуючий проект, який зрештою допоможе переселенцям почуватися своїми у цій громаді, відчути, що це їхнє місто і попрацювати на це місто.

На наступні півроку ініціативна група підготувала кілька десятків заходів, зустрічей, круглих столів, які будуть розраховані на якнайширшу цільову аудиторію.