Подробиці

В Ужгороді відкрили міні-скульптуру у вигляді «Стрічки Мура». З 2000 року вона є офіційним символом боротьби зі СНІД/ та ВІЛ інфекціями та підтримки людей, які живуть із цими хворобами. Знак символізує надію.

Ініціатором відкриття скульптури  є благодійне товариство мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД. Вони займаються соціальною підтримкою хворих людей.

Автором став випускник Закарпатського художнього інституту – Юрій Ленько. Міні-скульптура має привертати увагу людей на актуальність проблеми.

Андрій ДЕМ’ЯНЕНКО

керівник благодійної організації «Мережа людей, які живуть із ВІЛ/СНІДом»

В Закарпатье тоже есть люди, которых коснулась данная эпидемия. Да, количество небольшое. На уч1те в областном центре СПИДа на сегодняшний день стоит 418 человек. Тенденция такова, что количество таких людей растёт. За 2015 год у нас есть 50 новых случаев выявленных. Это реальность. И для Закарпатья это говорит не очень хорошо.

Юрій ЛАНЬКО

автор скульптури

Виготовлено з чорного метала і міді. Чому мідь? Тому що сам символ бачите прозорий, а мідь має благородний червоний колір. Це символ – стрічка червона. Мідь з часом окислиться і буде мати природний червоний колір. Стилізовано, але воно нагадує людям про актуальність цієї проблеми.

 

 

  • http://www.domgener.xyz similar domains

    Юрій Ленько а не Ланько. Виправте будь-ласка.

  • http://www.domgener.xyz similar domains

    вибачте, сюжет вже змонтований. Наступного разу виправимось