Подробиці

В рамках форуму «СлободаКульт» в Ужгороді відбулося публічне інтерв’ю з Сергієм Жаданом та Євгеном Положієм. Головна тема для обговорення – «Свої» та «чужі» у часи війни». Під час дискусії, Сергій Жадан розповів про неоднозначність маркування на «своїх» та тих, кого можна вважати ворогом, а також поділився своїми очікуваннями щодо заходу.

Сергій ЖАДАН, письменник

Я думаю будемо говорити про позиціонування людей, яким випало бути, жити в часи війни. Тому що сьогодні багато дискусій цьому присвячених, ми там на сході ближче до цього всього. Ми там з друзями постійно їздимо в бойову зону і доводиться бачити як війна проходить через долі людей, через їхню біографію, через їхні погляди, як вона міняє ідентичність, як вона міняє впринципі  відчуття і розуміння багатьох речей. Спробуємо про це поговорити із закарпатцями і спро уємо порівняти досвіди, порівняти нашу оптику і наше бачення цього.

Я очікую, що буде багато людей, я очікую, що буде великий інтерес з боку ужгородців, тому що я у вашому місті буваю регулярно з виступами і це завжди великі заповнені аудиторії, аудиторії заповнені хорошими, світлими, відкритими людьми. І я сподіваюсь, що ці хороші світлі люди будуть відвідувати заходи цього форуму.