Подробиці

Шестиметрового собаку Шарика розмістили на площі Театральній в Ужгороді. Усе — в рамках просвітницької кампанії, яку проводить організація «4 лапи Україна». Основна мета — привернути увагу громадськості до безпритульних та домашніх тварин. Шестеро волонтерів уже кілька тижнів працюють в обласному центрі: проводять гуманний відлов і стерилізацію бездомних собак.

Олександра ЛІСЧИШИНА

директор ТОВ «4 лапи Україна»

Хочемо поспілкуватися з мешканцями Ужгорода про гуманне ставлення до безпритульних тварин а також про ставлення до своїх. Щоб вони не викидували. Ми розповідаємо про акцію, яка проводиться зараз в Ужгороді про стерилізацію. Собаки будуть вакциновані проти сказу, стерилізовані та ідентифіковані блакитними бірками. У нас є Шарик. Він з нами з 2012 року, приїхав з Румунії. Привертаємо увагу до такої ситуації. Також з нами тут волонтери з організації «Барбос», які просять небайдужих допомогти притулку хто чим може.

За час перебування в Ужгороді уже вдалося вакцинувати 90 тварин. Також до волонтерів можуть звертатися малозабезпечені громадяни з проханням безкоштовно стерилізувати їхніх домашніх улюбленців.