Подробиці

Видання від «The_Hit_Comics» «Рись. Початок» — це історія справжнього карпатського супергероя. Рись є першим з цілого ряду «Геройської Гільдії», котра покликана стати на захист Карпат від темних сил. В основу серії «Рись.Початок» лягла динамічна розповідь про народження та першу суперпригоду Рисі, його внутрішні переживання через кардинальні зміни в житті та прийняття непростого, проте дуже важливого рішення. Автором ідеї є Василь Сличко, а автором ілюстрацій – Володимир Беринець.

Василь СЛИЧКО

автор

 Рись – це такий потужний хижий звір, про якого часто забувають. Водиться він у Карпатах, один із небагатьох ареалів цього виду. Героїв у «Гільдії» буде 4, окрім «Рисі» ще три. Героїв буде набагато більше, ніж один. Вони будуть об’єднані однією справою, у четвертій частині першого журналу ви дізнаєтеся, про що ідеться.

«The_Hit_Comics» — це закарпатський комікс-проект родом із Ужгорода, який виготовляє авторські графічні історії, в основі яких — автентичні карпатські образи, які адаптовані для сприйняття молоддю. Окрім розважальної мети, автори у коміксі заклали важливий посил – це боротьба зі страхами.

Володимир БЕРИНЕЦЬ

художник

 Цікаво було працювати, бо я завжди захоплювався коміксами. Василь написав класну історію, водна драйвова, вона легко читається, є доля драми, доля гумору, і доля серйозності. Наш твір теж багато чому вчить, вчить переборювати труднощі і страхи, сприймати на перший погляд невдачі, які з тобою сталися, певною мірою як привід до чогось позитивного, певних змін на краще. Не як катастрофа, як шлях до чогось хорошого.

Наразі тираж першого випуску складає 1000 примірників. Придбати його можна у книгарнях Ужгорода, а також через Instagram. Варто зазначити, що «Рись» — це перша спроба видання коміксів на Закарпатті. Попередньо, планують випустити 6 частин. Втім, як їхня кількість, як і тираж, можуть варіюватися.

Іван КЛЮЧЕВСЬКИЙ

видавець

Це серйозне видання, яке заслуговує на увагу. Такого не було на Закарпатті ще. Це має бути не один номер. Якщо уже братися, то так, аби воно мало продовження. І треба продовжувати думати над маркетингом.

Автори та видавці першого закарпатського коміксу не планують обмежуватися лише аудиторією області, прагнуть виходити на всеукраїнський рівень. Так, «Рись» уже надійшла у продаж у Львові, Дніпрі та Харкові, ведуть перемовини й з іншими комікс-шопами у регіонах нашої держави.