Подробиці

На черговій сесії Закарпатської обласної ради депутати жваво обговорювали питання блокування жителями Іршавського району дороги державного значення «Мукачево-Рогатин». Яка знаходиться у катастрофічному стані і потребує ремонту.

Юрій ГУЗИНЕЦЬ, керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради

29 березня Івано-Франківський окружний адміністративний суд заборонив підряднику проводити ремонтні роботи. Таке рішення суд на Прикарпатті прийняв за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ПБС». За даними електронної платформи «Прозоро» оголошено процедури відкритих торгів на ремонт загальної автомобільної дороги загального користування державного значення. Однак завершення процедури торгів у всіх випадках було заблоковано.

Додаткові кошти на ремонт дороги уже виділені Кабінетом Міністрів України. Підрядник повинен був повністю замінити асфальтне покриття. Однак, суд заборонив Службі автомобільних доріг у Закарпатській області підписувати договір із переможцем тендеру. Тому депутати доручили виконавчому апарату облради підготувати відкритого листа, зверненого до правоохоронних та судових органів.

Михайло РІВІС, голова Закарпатської обласної ради

У зверненні буде звучати те, щоби адміністративний суд максимально швидко розглянув питання, забезпечивши законність і прозорість даного терміну. Тобто, не затягуючи його у часі до 2-3 місяців, як це можливо. А прийнявши рішення із-зі того, що це є надзвичайно актуальне питання для Закарпаття.

Окрім того, депутати шляхом перерозподілу внутрішніх ресурсів обласного бюджету, прийняли рішення про виділення 5-ти мільйонів гривень для будівництва багатоквартирного будинку для закарпатських поліцейських.

Роман СТЕФАНИШИН, керівник ГУ Нацполіції в Закарпатській області

Будується силами Національної поліції та Міністерством внутрішніх справ. Є необхідність у тих коштах. Цей будинок має здатися в експлуатацію плануємо десь на вересень-жовтень місяць. Дуже багато молодих і перспективних працівників поліції, які мріють надалі служити, які хочуть. А повірте: таке заохочення, як отримання хоча б однокімнатної квартири  на території Ужгорода, або іншого району. Тому що є проекти Березний, Перечин, де нас місцеві органи підтримали.

Депутати більшістю голосів також підтримали рішення про призначення Руслана Ліса директором «Міжнародного аеропорту «Ужгород» терміном на два роки.