Подробиці

В Ужгороді відкрили 24-ий в Україні Центр з надання послуг у сфері державної реєстрації у європейському форматі «Open Space». Тут можна отримати свідоцтво про народження дитини, подати документи на реєстрацію чи розірвання шлюбу, змінити ім’я, отримати повторні свідоцтва та витяги з державного Реєстру тощо.

Процедура легка – за порядком електронної черги оператор приймає документи, надає консультацію й одночасно вносить нову інформацію до електронного кабінету клієнта.

Ірина САДОВСЬКА, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації 

Це відкритий простір, де людина може отримати послуги швидко за принципом єдиного вікна. Тільки що ми протестували, приблизно кожна послуга триває 10 хвилин. Я думаю, що це надшвидко.

Оплата послуг та видача готових документів здійснюються на місці. Вартість заповнення заяви – 60 гривень, додатково оплачується державне мито та комісія банку.

Маряна, клієнт центру «Open Space»

Я хотіла отримати повторно свідоцтво про народження свого сина. Це у мене зайняло буквально3-4 хвилиночки. Дуже задоволена. Красиво, гарно, швидко, комфортно. 51 копійочка державне мито. Там банк узяв свої платні послуги. Десь гривень 6 вийшло з банком.

Центр «Open Space» знаходиться у міському відділі ДРАЦС в Ужгороді, на вулиці Небесної Сотні, 5