Подробиці

 

У передсвятковий зимовий час усі без виключення діти мають отримати подарунки. До дня св. Миколая до вихованців Часлівецької школи-інтернату, за традицією, приїжджають гості. Цього разу – представники компанії «Еко Сервіс». Від імені директора фірми — депутата Ужгородської районної ради Йожефа Боднара завітали не з порожніми руками: привезли дітям іграшки й індивідуальні солодкі подарунки,  а закладу – розвиваючі ігри та спортивний реманент.

Володимир БУФЕЛЬД

виконавчий директор компанії «Еко Сервіс»

Ми вирішили привітати з нагоди наступаючих свят: Миколая, різдвяних, новорічних свят. Побажати діткам тепла, родинного вогнища, яке вони мають тут у закладі. Їхнім вихователям, вчителям, наставникам – натхнення, доброти, любові до цих дітей, а дітям – розуміння. Побажати також їм, не зважаючи на все, вірити у чудо, яке рано чи пізно зустріне кожна людина.

Ганна ПІЗНЯК

заступник директора Часлівецької школи-інтернату

У нас до школи приходять дуже багато гостей, діти уже від вересня чекають на них, чекають подарунків. Це для них як ангели, які приносять дарунки, вони вдома цього не мають. А тут у школі з нетерпінням чекають цих свят, починаючи від Миколая. Дякуємо дуже гарно, що пам’ятають про нас, турбуються і хочуть робити таку добру акцію.