Подробиці

Опалювальний сезон 2017-2018 років в Ужгороді на засіданні міськвиконкому вирішили почати уже із 26 жовтня. В усіх навчальних, соціальних та медичних закладах буде увімкнене тепло задля підтримання температурного режиму.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

Всі освітні заклади – шкільні і дошкільні, медицина – усі забезпечені опаленням, аби був витриманий температурний режим. Зокрема, у міській дитячій лікарні, віддали наказ ще і у пологовому почати опалювати, аби люди могли спокійно і комфортно перебувати у наших закладах. У нас є ліміти газу, заключені угоди зі всіма компаніями, які виграли тендери на постачання нам палива, тому все працює.

Погодили також і розміщення автобусних зупинок у комплексі з торговими павільйонами трьом підприємцям. Ідеться про сучасні споруди, після встановлення яких суб’єкти господарювання мають передати автобусні зупинки у комунальну власність міста.

Олег БОРШОВСЬКИЙ, начальник управління містобудування і архітектури

Ці зупинки будуть зроблені виключно за кошти підприємців, хочуть зробити там торгівельні павільйони, прийняли рішення про надання дозволів, потім вони розробляють проектно-кошторисну документацію, після чого – процедура погодження, і вже затим надання дозволів і встановлюють. Зараз ти підприємці звернулися – дві на площі Корятовича і одна на Грибоєдова біля лікарні. Крім того, по місту здійснили рейд по зупинкам, аналіз, ті, що уже у поганому стані, буде прийняте рішення осучаснити та зробити красивішими.

Члени виконкому прийняли Програму благоустрою міста на 2018-2022 роки. Нею передбачено капітальні видатки на реконструкцію міських шляхів, капремонт тротуарів, внутрішньоквартальних територій і каналізаційних мереж, зупинок громадського транспорту, дорожніх знаків, світлофорів тощо. А от Програму охорони навколишнього природнього середовища на наступну 4-річку зняли з порядку денного та відправили на допрацювання.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

Були зауваження щодо розробки нових зелених зон і з приводу їх утримання. Там не були включені ні сквер Масарика, ні Ротарі-парк, парк Небесної сотні, липової алеї теж нема. Тому допрацює у швидкому режимі наш департамент і на черговому засіданні ми це розглянемо і приймемо.

Окремо говорили про фінансово-господарський стан КП «Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради. Вирішили передбачити фінансову підтримку підприємству у розмірі 207,8 тис. грн.