Подробиці

В Ужгороді презентували пластиліновий анімаційний мультсеріал «Моя країна – Україна». Головний герой, Кіт-Воркіт, мандрує її мальовничими куточками і у непримусовій, іноді навіть жартівливій, формі розповідає дітлахам цікаві історичні факти, або легенди, які там почув. Над створенням проекту працювали більше 5-ти років. Підключили велику команду молодих сценаристів, акторів, режисерів, аніматорів та художників.  А це більше 120 осіб.

Лана РА, сценарист

Багато сценаристів працювало. Починав роботу Антон Лірник. Але потім приєднувалися сценаристи. От я одна з них. І чим такий ще цікавий цей проект, що спочатку був анімаційний фільм. А потім зробили книжку, як ніби нотатки Кота-Воркота про подорожі.

Книгу написано від імені непосидючого Кота-Воркота. Автори детально продумали її формат. Це  інформація про подорожі українськими містами, але з ще більшою кількістю пізнавального матеріалу.

Разом з однією зі сценаристів мультсеріалу до Ужгорода приїхав молодий актор, Євгеній Конощук, який зачитав малечі казки.

Євгеній КОНОЩУК, актор

Моя улюблена казка – це «Чорне Озеро». Воно якось подано в формі страшилки і десь воно з дитинства знаходить відлуння. І така якась таємнича атмосфера якоїсь таємничості і недосказаності. Там є недосказаність і мораль.

Поки для глядачів доступний тільки перший сезон мультсеріалу з 26-ти серій. Однак уже розпочали роботу над другим, не менш цікавим, де, імовірно, Кіт-Воркіт відвідає і Закарпаття.