Подробиці

Одна з книгарень Ужгорода з 1 по 15 грудня збирає закарпатських письменників. Ужгородці та гості міста зможуть безкоштовно поспілкуватися з автором книг , взяти автограф, а також придбати книгу.

Тетяна ЛІТЕРАТІ

письменниця

Цього року я вже вдруге беру участь у подібній акції. Минулого року вийшла моя перша книжка і  з нею я вперше долучилася до заходу. Тоді я зовсім не очікувала, що вишикується така черга . Тепер, незважаючи на погоду, теж прийшло чимало людей. Я в захваті, що містяни цікавляться цією темою, яка мене вже не  відпускає  чотири роки. Така акція – це перш за все, щоб познайомитись з автором, запитати. Минулого року, наприклад, мені кілька сімей розповіли про свої . Проект продовжується. Щотижня виходить стаття, яка розповідає про будинки, родини ужгородські і я не планую зупинятися. Можливо в подальшому набереться матеріал на наступну книжку. Принаймні про неї уже питають.

Книга письменниці вийшла навесні до 90-річчя ротарі клубу. Імпровізований маршрут з оповідями автора містить історії про будинки та родини Ужгорода, які жили в довоєнні часи . Такий формат нарисів про місто особливо цікавить читачів незалежно від віку та вподобань.

Роман МАГУС

політолог

Я живу з 2014 року в місті Ужгород. Дуже мені подобається це місто і хочу дізнатись про нього якомога більше. І так файно, як Тетяна, ніхто не розповідає про нього; я читаю кожну її статтю. Тому я прийшов за книгою сьогодні.

 Олександр ВАРГА

студент

Взагалі мене з самого дитинства цікавить література. Це сфера, в якій би я хотів працювати в майбутньому.  Можливо, стати відомим письменником . Також розвиватися в плані науки , видати свою книгу і хотілося б опублікувати власну збірку.

У рамках цьогорічної акції за прилавок стануть не тільки відомі закарпатські письменники, але й ті, чиї імена ще мало відомі читачу. Традиційно захід триватиме до Дня Святого Миколая