Подробиці

Обласний дитячий санаторій «Малятко» влаштував День відкритих дверей до новорічно-різдвяних свят. Діти вчилися розмальовувати імбирні пряники і брали участь в анімаційно-розважальній програмі. А дехто навіть залучив батьків.

Денис ГУБАЛЬ

багатодітний батько

Ми вже встигли розмалювати пряники і взяти усасть у конкурсі. Наша мама танцювала. Це емоції. Діти щасливі. А це саме  головне.

Загалом заклад розрахований на 80 місць. Але влітку там можуть оздоровити і до 100 дітей. Протягом року є 15 заїздів. Тобто «Малятко» приймає приблизно 1300 осіб. Санаторій запрошує до себе і діток зі Сходу України. А нещодавно там успішно запустили програму і для угорськомовних учнів.

Галина МОРОЗ

головний лікар дитячого санаторію «Малятко»

Запропонували взяти групу дітей із вчителькою. У нас 2 лікарів, які володіють угорською мовою. Вони легко адаптувалися, спілкувалися з дітьми із Міжгірського району. Дітям таке потрібно. Вчити мови легко у спілкуванні. Не обов’язково створювати англомовні чи ще якісь табори. Потрібно вчити українську і угорську мову, щоб ми розумілися, спілкувалися і жили в мирі і спокої.

У День відкритих дверей відбувся й розіграш путівок до санаторію на 2018 рік. Також для дітей підготували солодкий стіл і навчили робити різдвяно-новорічні прикраси.

Ангеліна

відпочиває в санаторії «Малятко»

Я сьогодні робила підсвічник. Мені сподобалося. Я робила його зі свічки: відламала кінець шишки і приклеїла свічку на пластелін.

Галина МОРОЗ

головний лікар дитячого санаторію «Малятко»

У новорічно-різдвяні свята хочеться казки. Я думаю, наш заклад буде казковим для всіх дітей із Закарпатської області. Можливо, будемо динамічно працювати і розвиватися, що будемо  приймати дітей і з інших областей.

Протягом дня з дітьми провели чимало конкурсів, влаштували майстер-класи і, звичайно, новорічно-різдвяне святкування не обійшлося без колядок.