Подробиці

Інтенсивний сніг, який вихідними випав на Закарпатті, спричинив транспортний колапс. Так, зокрема, значно ускладнився рух автівок  на усіх чотирьох перевалах. Як повідомляють ДСНС-ники, найскладніша ситуація на Воловеччині. На тутешніх двох перевалах – Латірському та Абранському – вночі через мокрий сніг важковагові авто не могли подолати підйоми. Очевидці повідомляли про кілометрові затори, на місці працювали 55 співробітників та 44 одиниці техніки ДП «Закарпатський облавтодор». За рішенням комісії  ввели обмеження руху вантажівок. На під’їзді до перевалів фури направляли убік, поки спецтехніка дорожників і рятувальників розчищала дорожнє покриття.

Наталія БАТИР

речник Управління ДСНС у Закарпатській області

Найскладніша ситуація на Абранському та Латірському перевалах, наразі і там лишаються чергувати одиниці техніки від закарпатських ДСНС-ників, вони на ранок відбуксували 22 вантажівки. Наразі у нас є ще знеструмлення 39 населених пунктів, там працюють бригади від районних електромереж, поступово світло повернеться в оселі громадян. Окрім того, внаслідок надмірної зволоженості та сильних опадів сталося падіння 11 дерев, падали вони як на автошляхи, так і на машини громадян. Є у нас поодинокі випадки, коли відбуксовували фури (які рухалися на «голій» резині) поблизу КПП «Ужгород», об’їзна міста Ужгорода, там надавалася допомога рятувальникам, усунувши перешкоду для інших учасників дорожнього руху.

Загиблих та травмованих внаслідок негоди немає. Пункти обігріву на перевалах наразі не розгортали, адже температура повітря  не надто низька. Для пасажирського та легкового транспорту рух  відновили, він здійснюється без обмежень, рух вантажівок регулюють.