Подробиці

Хтось обрав класичну весільну сукню, комусь більше до вподоби – цікаві авторські костюми. Святковим кортежем красуні гучно проїхались містом та фінішували на площі Петефі. Звідти вирушили парадом до Ужгородського замку, де й почалося масштабне дійство.

Сергій ДЕНИСЕНКО, співорганізатор Параду наречених

По-перше в нас у параді 7 груп наречених Кожна група буде представлена на сцені, вона сама себе представить, презентує, покаже, всіх учасниць. Далі у нас буде нагородження, ми в цьому році ще збільшили кількість учасниць, в нас тепер їх уже аж 10.

Андріана БАРАН, журналіст

Восьмий закарпатський парад наречених. Новий формат, близько шістдесяти учасниць, у кожної свій неординарний образ. Познайомимося з дівчатами і дізнаємося, як вони підійшли до вибору свого вбрання.

Красуня Наталія нещодавно вийшла заміж. Дівчина перемогла у номінації «Найгарніша весільна сукня». Розповідає – Парад наречених – це чудовий шанс не сховати її в шафі, а вдягнути ще раз і знову відчути ті незабутні емоції.

Наталія МАДЯР, учасниця Параду наречених

Дубль 2. Думаю, чому б і ні, якщо є плаття? Можна зразу попробувати і відчути якісь нові позитивні емоції. Я прийшла сюди за враженнями, за емоціями. Щось нове відчути, ейфорію получити від цього.

Тетяна ж вирішила відійти від звичних стандартів. Сукня в неї – авторська. Доробляла її в останню ніч.

Тетяна ЗАВОДЯК, учасниця Параду наречених

У мене образ називається «Метеликова наречена». Я вибрала цей образ, тому що я люблю все яскраве, люблю все таке неординарне і індивідуальне. Тому я така сьогодні.

Маряна виділяється серед натовпу цікавим макіяжем та сукнею. На параді юна наречена вперше, входить у групу «Лора Арт».

Маряна ЙОНІ, учасниця Параду наречених

Наша група сама найкраща, сама актуальна. Мені всьо нравиться, і одєжда, і макіяж. Я благодарна Лорі, що запросила мене в свою групу і подарила стільки емоцій.

Зірковим гостем та членом журі став головний холостяк України та Грузії Іраклі Макацарія. Він вражений Ужгородом та його мешканцями. Жартує, що наступного разу точно повернеться звідси одруженим. На головній сцені Параду Іраклі вручив переможниці троянду та продефілював з нею подіумом.

Іраклі МАКАЦАРІЯ, головний холостяк України

Я розумію і бачу, що тут відбувається. Але я не можу пояснити словами. Що відбувається у мене в серці, в голові. Тому що сьогодні цілий день я ходжу по вашому прекрасному місті і я думаю, що стільки добрих облич і стільки посмішок я не бачив ніколи. Чесно я вам можу сказати, що вся країна і багато країн та міст можуть тут у вас багато чому навчитися. Тому що те, що ви віддаєте в своїх посмішках…У мене мурашки пішли. Я вам хочу тсказати чесно, що це те місце, якщо хтось, хто живе в цій країні не побував в Ужгороді, не побував на Закарпатті, у цих прекрасних місцях. Я думаю, що вони не побували в Україні. І це стосується абсолютно всіх. Я всім сьогодні своїм друзям, по інстаграму, по соцмережах говорю, що ми повинні сюди приїхати. Тому що тут такі люди, така краса. Що всі повинні приїхати в Ужгород обовязково.

Цього року вже традиційно встановили новий рекорд – розбили найбільшу весільну тарілку вагою 70 кілограмів. Саме в ній збирали гроші під час шарового танцю молодої. Наречені заспівали гімн Параду та кинули букети в натовп. Феєричним завершенням програми стало ефектне вогняне шоу.