Подробиці

У місті над Ужем відбулася модна подія весни – 5- ий Ukraїnian Fashion Bazaar. Представляти свої колекції приїхали дизайнери з усіх куточків України. Для конкурсу провідні модельєри шиють сукні на спеціально задану тему. Цьогоріч це вбрання у стилі «Французький шик. Аромат лаванди».

Ольга МІКУЛА,  організатор і засновник Ukraїnian Fashion Bazaar

Ми очікуємо від сьогоднішнього показу не менше ніж від минулого, що ми станемо більш відомі у регіоні і не лише в регіоні, а так і на Україні за нас почують, сподіваємось. І буде цікаво дизайнерам до нас приїжджати, особливо столичним дизайнерам, мені все таки приємно, що до нас завітали дизайнери з Києва, Харкова, Львова, ну і звичайно місцеві регіональні дизайнери, які показують себе дехто вперше, а дехто вже декілька разів. Ну і звичайно дизайнери підготували свої особливі теми і свої особливі колекції. Саме конкурс, який відбувається у рамках нашого показу він прив’язаний до теми «Французький шик», але задана у нас тематика «Аромат лаванди» ця тематика для того, щоб перш за все була витримана кольорова гама, щоб всі сукні, які готуються для цього показу були в одній кольоровій гамі. Самі француженки відзначаються чудовим стилем, гарно одягаються. Єдине, що можна відмітити у француженок це їхні прості та лаконічні речі, але поєднання надзвичайно чудове. Тому напевно і тому тема – «Французький шик»

Вікторія Німець – одна із тих, яка продемонструвала гостям заходу свою нову колекцію.

Вікторія НІМЕЦЬ,  дизайнер

Ukraїnian Fashion Bazaar відбувається вже в п’яте і я щаслива бути частинкою цього заходу, оскільки я не тільки презентую власну колекцію щороку. Але займаюся безпосередньо і підготовкою учасниць тобто моделей вже до показу. Я захоплююся цим дійством, оскільки його рівень з кожним роком зростає, все більше гостей відвідують Ukraїnian Fashion Bazaar, все більше моделей прагне співпрацювати з цим заходом і це не може не тішити. Моя весняна колекція буде підкреслювати жіночність, тендітність кожної леді.

 Також, до міста приїхала Ліліт Саркісян – ілюстратор, фешн художниця, блогер, спробувала себе у

Ліліт САРКІСЯН,  ілюстратор, фешн художниця, блогер

Я вже бачу на етапі організації на скільки все зроблено якісно і круто. Я абсолютно всім задоволена мені подобається процес підготовки, для мене це важливо, оскільки я багато років приймала участь у Ukraїnian Fashion Week і загалом знаю деякі особливості тижнів моди, тому подивимося, що вийде.

 Перемогу у 5-ому Ukraїnian Fashion Bazaar здобула – Наталія Тоба, друге місце посіла – Юлія Ткач, третє — Наталія Картуненко і Оксана Секереш. А переможцями конкурсу Street Style Look cтали Сильвія Росоха і Дана Стрельцова.