Подробиці

На черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради затвердили межі центральної пішохідної зони міста. Це вулиці Корзо, Августина Волошина, площі Театральна, Євгена Фенцика та набережна Незалежності. Прийняли рішення стосовно в’їзду у центральну пішохідну частину міста виключно зі сторони вулиці Небесної Сотні в робочі дні з 5.00 до 8.00 ранку.          У цей час заїздити дозволено автомобілям, позначеним розпізнавальним знаком «Інвалід», якими керують водії з обмеженими можливостями, транспортним засобам, що обслуговують підприємства та громадян, які тут проживають. У вечірні години машинам їздити заборонено.

Члени виконкому разом з присутніми порушили також питання щодо забудови земельної ділянки біля драмтеатру. Хоча його й не було в порядку денному, воно викликало гучну дискусію в залі.

Олег БОРШОВСЬКИЙ, головний архітектор Ужгорода

Враховуючи, що дані земельні ділянки викуплені, на них є державні акти на землю. Маємо також врахувати на підставі чого вони там, під яку функцію..Тому я переживаю, що ми під час розроблення детального плану мусимо врахувати їхні також потреби. Вийде тоді накладка.

Ці ділянки віддали у приватну власність ще у 2009-му році. За словами головного архітектора Ужгорода, у власників є усі дозвільні акти і вони виграли уже декілька судових процесів.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Власники земельної ділянки подали пропозицію щодо облаштування там підземної парковки. На нашу думку, окупність такого проекту – це 50, або 100 років. Тому, я думаю у забудовника є і інші плани. Моя точка зору така, що це місце повинно бути загальнодоступним місцем для місцям і має бути зеленою зоною. Ми звернулися до власників цих земельних ділянок з пропозицією викупу цієї землі. На жаль, власники цих ділянок відмовилися. Тому, поки що це питання відкрите.

Міський голова дав доручення зібрати робочу групу, включно із фахівцями Управління архітектури, власниками цих земельних ділянок та активістами, з метою вирішення цієї проблеми.