Подробиці

Перше у 2019-му році засідання сесії Ужгородської міської ради розпочалося з колядок та віншування. Далі депутати проголосували за порядок денний та перейшли до розгляду питань.

Розглянули та затвердили доопрацьований проект Стратегії розвитку міста «Ужгород – 2030». На черзі – робота над планом її реалізації.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Ми будемо спільними зусиллями працювати для того, щоб нашу місто Ужгород було справжнім європейським містом. Щоб було туристично привабливим, щоб у нього був привабливий інвестиційний клімат. Щоб ми подбали про екологію нашого міста, про збереження історичних памяток, щоб було більше туристів, бажаючих відвідати наше місто і комфортно себе почували. Над цим ми зараз і будемо всі разом з громадою працювати.

Під час засідання депутати більшістю голосів зняли на довивчення пункт проекту рішення щодо легалізації православної церкви Московського патріархату на вулиці Грибоєдова, 24, яку, мовляв, спорудили без жодних дозволів на території Ужгородської клінічної лікарні.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Усі питання, що звертаються до нас юридичні чи фізичні особи, релігійні громади через Центр надання адмінпослуг, через розгляд земельної комісії, через розгляд цього питання у відділі землекористування. Формується у проекті рішення і розглядається на черговій сесії міської ради. Якщо воно в термін попаде, повторне звернення і сформується проект рішення, де будуть сформовані земельні питання, то воно попаде чи в чергове, чи в наступне засідання сесії. Тому що все-одно питання повинно бути розглянуто.

Окрім того, прийняли рішення щодо перейменування декількох вулиць Ужгорода. Зокрема, Перемоги остаточно змінили на Капушанську.