Подробиці

Дитячі бібілотеки Закарпаття отримають книжки Олександра Гавроша. За ініціативи депутатів Ужгородської міської ради було закуплено 32 книжок письменника: «Різдвяний песик» та «Галуна-лалуна або Іван – Сила на острові щастя». Оповідання «Різдвяний песик» написане ще в 2013-му чекало 2 роки на ілюстратора та видавця. Зрештою, книгу надрукувало тернопільське видавництво.

Олександр ГАВРОШ

письменник

Давно хотів написати про закарпатське Різдво, тому що ми поки не мали якоїсб своєї літературної різдвяної казки. А це дуже вдячна тема. Це сучасна історія, яка відбувається в невеликому містечку в горах. Тут є різні рівні. Тут є люди, звіріҐ, і навіть небесні сили – янголи. Все відбувається в другий вечір Різдва. І така дуже цікава історія, про те що чудо буває і в нашому житті.

Книги депутати міської ради передали обласній бібліотеці, а звідти вони потраплять в дитячі бібліотеки Закарпаття. Така ініціатива не перша. До слова, на 2016 рік міська рада на поповнення бібліотечних фондів виділила лише 16 тисяч гривень.

Андрій РИБА

депутат Ужгородської міської ради

В перші дні після Нового року і в переддень Різдва ми тут зібралися з колегами і з Олександром Гаврошом, який є автором цих чудових книжок придбані і будуть передані в дитячі бібліотеки області.

Володимир ХИМИНЕЦЬ

депутат Ужгородської міської ради

Ми дуже вдячні, що Олександр Гаврош час від часу виходить з такою ініціативою, а ми маємо можливість і тому із задоволенням підтримуємо її. Зможемо долучитися до того, щоб як наші міські, так і районні бібліотеки мали можливість отримати цю чудову літературу.