Подробиці

Капітальний ремонт св Ужгороді проводиться в рамках Програми благоустрою міста на 2015-2017 роки. Роботи розпочалися у серпні та мали тривати 2 місяці. Загальна вартість за результатами проведених торгів в системі ProZorro складає 5,7 мільйона гривень. Втім, роботи тривають і досі. Працівники відділу технагляду департаменту міського господарства заборонили підряднику проводити асфальтування. Усе через те, що основа проїжджої частини була не підготовлена. Про заборону укладання асфальтобетону зробили запис у журналі виконроба.

Василь ГОМОНАЙ, заступник Ужгородського міського голови

Ті роботи, які виконують, не відповідають умови договору, підписаного міською радою із товариством з обмеженою відповідальністю «Олександрія Кепітал» і Ужгородською міською радою. Працівники технічного нагляду контролюють процес виконання робіт, ті роботи, які не відповідають умовам договору – прийматися не будуть. Ужгородська міська рада жодні кошти за виконання  таких робіт виплачувати не буде.

Втім, підрядники роботи продовжили. Запевняють: наразі це лише «чорнове» покриття, після нього наноситимуть ще один вирівнюючий шар, фактично — це основа під майбутній асфальт.

Володимир ГОРБЕНКО, представник одного із виконавців робіт (м. Новомосковськ)

Виконуємо усе технологічно, у наші плани втрутилася погода. Як зазвичай, погода нам усе псує. По любому дорога просяде, тут була ливнева каналізація, це зроблено. Усе зараз «живе». Поки що робимо проїзд, щоб люди тут могли ходити, не було багнюки і взимку був прохід. Все робиться для того, аби було найкраще.

Виконавець ремонту відрізку, протяжністю у майже кілометр, — товариство з обмеженою відповідальністю із Києва. Проектом передбачено виконання підготовчих робіт, улаштування дороги (асфальтування) та зливоприймальної каналізації. Упоратися мали до настання холодів. Супідрядники переконані – усе виконують технологічно, а кінцевий результат варто чекати не раніше літа 2018-го року.

Володимир ГОРБЕНКО, представник одного із виконавців робіт (м. Новомосковськ)

Пройшов дощ – земелька вляглася у ями, копалася ливнева каналізація на 2,5 метри. Вона іде справа, зліва роблять переброски, будуть стоки так само обабіч. Дорога тут буде двухскатна, це буде весною, під літо на другий рік. Ніхто не буде чистий слой класти взимку. Нам сказали початковий слой покласти, а  влітку будемо робити другий слой.

Місце проведення робіт на вулиці Перемоги обстежили комісійно. Висновок — асфальтобетонне покриття на цій ділянці укладалося на вологу та непідготовлену (неукатану) основу; пошарове ущільнення біля оглядових колодязів та над трубами зливової каналізаційної мережі не проводилось, є просідання та розстріскування асфальтобетону. Тож, це  покриття підлягає повному демонтажу.

Василь ГОМОНАЙ, заступник Ужгородського міського голови

Конструктивної роботи з даною організацією немає, будемо вживати заходів, зокрема, задля того, аби кошти ужгородців були правильно використані.

У міській раді наголошують: підряднику неодноразово вказували на недоліки. Якщо виконавці не усунуть дефекти, акти про виконання робіт з боку міської ради підписані не будуть.