Подробиці

Ужгородська дитяча письменниця Марія Раді першу свою збірку видала у 60-т. Тепер у доробку авторки уже 6 книжок та кілька сотень віршів.

Марія РАДІ

дитяча письменниця

Дуже рада, що пишу до дітей. Добре пам’ятаю своє дитинство, хоч воно уже і давно минуло. Любила співати та розповідати вірші. Обожнювала казки і захоплювалася так ними, бо мені здавалося, що дитинство ніколи не закінчиться і буде завжди. Мені легко для дітей писати, колись починала творити для своїх дітей, потім для онуків. Тепер маю одного правнука, маю для кого писати.

У бібліотеці «Казка» під чергової зустрічі «Літературного кафе» не тільки зачитали вірші Марії Раді, а й виконали пісні на тексти авторки. На музику їх поклала Вікторія Ковач. Це був своєрідний творчий дебют та прем’єра дитячих пісень.

Марія РАДІ

дитяча письменниця

Я з нетерпінням чекала цього дня, аби почути, як звучать ці пісні на мої тексти. Пишу вірші на різну тематику: це і про сонечко, про весну, про День народження тощо. Усе для дітей. Вони дуже легко сприймаються дітьми, легко запам’ятовуються. Це прості вірші, я навіть не думала, що колись їх будуть співати діти.

Також учні других класів ужгородської ЗОШ №6 привітали пані Марію з Днем народження. Презентували малюнки, солодощі та домашній мед. Натомість письменниця презентувала бібліотеці та малечі свої книжки.