Подробиці

Любителі тревел-проектів «бігом» до екранів! Дмитро Комаров в Ужгороді представив десятий сезон «Світу Навиворіт». Цікавих історій та яскравих емоцій у Дмитра ще більше. Його мотивація завжди показати країну зсередини. Відомий ведучий за кілька хвилин до творчого вечора поділився, що ж чекає на глядачів і чим або ким він здивує зараз.

Дмитро Комаров

мандрівник, ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт»

Чим далі, вже важче дивувати. І з часом треба щось нове вигадувати і чимось жертвувати, щоб сюжет був цікавішим. Бразилію обирав свідомо, тому що у нас була Японія , а мені потрібна була  — це камяний вік і минуле. І тому хотілось змінити картинку.  Ізаура це був експромт. Хотілося показати ідола 80-90 рр. це був перший, закордонний серіал і дефіцитний, як говорили в СРСР.

 Не лише дефіцитний, а найпопулярніший серіал. Тоді акторці було 19. У Бразилії з часів показу стрічки її  пам’ятають, люблять та впізнають. Зараз її вік ідеально приховують  життєва енергія та неабияка вдача. Рівно 30 років тому – у 1988 — «Ізаура» вийшла на екрани. Сьогодні вона на ужгородській сцені.

Відомий мандрівник у десятому сезоні  розповідає про Бразилію трьох країн. Першу, як великий  футбол, карнавали й розкішні пляжі. Другу  – кримінальну ,  де досі панує війна наркодилерів та поліції. І нарешті третю: Бразилію амазонського регіону, диких мавп, крокодилів та унікальних племен, які ніколи не контактували із цивілізацією.  Саме там ведучий спробував місцевий ритуал на власній шкірі і поділився ефектом.

Дмитро Комаров

мандрівник, ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт»

І у ці ранки паличкою збирають із жаби отруту і вводять у тебе. Вона потрапляє у кров і миттєво починається ефект. Починається головокружіння, нудота і здаєтсья життя закінчилось. Вважається, що ця отрута інтелектуальна і сама шукає проблемні місця.  Сам ритуал лікує і життя направляє в правильне русло. Я істотних змін не помітив, а вони всі вони шамани і вірять у це. Наша експедиція в Бразиліії була екстремальна, але сьогодні ми в Ужгороді живі і здорові, а значить усе пройшло добре.

Пікантні закадрові відео та  захоплюючі історії проекту відправились сімома містами України. Комаров разом із командою уже побували в Харкові, Києві та Дніпрі. В Ужгороді зібрали аншлаг , а згодом вирушають до Чернівців та Одеси! Прем’єра бразильських пригод на екранах уже 31 жовтня.