Подробиці

Портрети, натюрморти, пейзажі та інші роботи експонують в «Совиному гнізді» в Ужгороді. Тут розгорнули масштабну виставку «Для бійців від митців»: 60 авторів представили майже 100 робіт. Є багато вітражів та творів сакрального мистецтва. Співрганізатор заходу Сергій Колодка розповідає: до обласного центру Закарпаття привезли, зокрема, й ікону Богоридиці, яка простояла увесь Майдан в непрості для України часи. Її розмістили в імпровізованій каплиці.
Всі охочі можуть відвідати виставку до 24 серпня. У будні — з 10 до 17 години, у вихідні — з 12 до 20:00. Ці роботи можна придбати. А виручені кошти організатори направлять для потреб добровольців на передовій у зоні АТО.
Сергій КОЛОДКА
співорганізатор благодійного аукціону «Для бійців від митців»
Ми збираємо переважно на потреби добровольців. Наприклад, на оптичне обладнання. Вони вже самі вирішують, куди ці кошти йдуть. Кожен має свою зброю: художник має пензель, яким він може розповісти про те, що відбувається в Україні, всьому світу. Ці наші хлопці мають свою зброю, яку, на жаль, беруть до рук, щоб захистити нашу країну від недобрих сусідів.
Проект «Для бійців від митців» презентують уже вшосте цього року. Зі 150 тисяч гривень, які загалом вдалося зібрати, найменше виручили в обласній раді Льовова — 50 гривень. Тож організатори сподіваються на небайдужість ужгородців: хочуть продати якомога більше картин, аби відправити кошти на потреби військових на Сході України.