Подробиці

Чергове засідання Ужгородської міської ради розпочалося зі жвавого обговорення відміни детального плану територій, обмеженого вул. Заньковецької, Перемоги та просп. Свободи. Це стосувалося, зокрема, прибудинкових територій та інтересів деяких ОСББ. Враховуючи думки сторін, план не відмінили, лише внесли корективи.

Олег БОРШОВСЬКИЙ

головний архітектор Ужгорода

Були питання щодо розробки детального плану, затвердженого сесією, у межах вулиць Марії Заньковецької, Шарховича, Перемоги та Проспекту Свободи. Мешканці не брали участь у громадських обговореннях, про які ми повідомляли. Погоджувалися із розподілом території. Після усіх узгоджень, пропонуємо внести зміни у детальний план. Розроблене розпорядження, прийняте 15.05. 2018. Тут у робочій групі уже є і голови ОСББ, й ініціативна група, депутатський склад, головою робочої групи є Ігор Фартушок.

На найближчі 4 роки (до 2020-го) затвердили Програму  підтримки спортивних споруд КП «Стадіон «Авангард». Реалізація відбуватиметься у три етапи. Ідеться про 7 млн. 62,7 тис. грн. Що на 2018-ий  становить 2 млн. 287,9 тис. грн., із них — 1 млн. 748,1 тис. грн. — фінансування із бюджету міста. Крім того, уже працюють із угорськими колегами над створенням футбольної академії на базі стадіону. Також планують коштом допомоги від Фонду регіонального розвитку  оновити покриття бігових доріжок.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

Передбачається, згідно проекту, який пропонують нам угорські колеги, це будівництво нового майданчика зі штучним покриттям (на місці нинішнього так званого другого запасного поля), приведення до якісного стану основного поля, яке за час, що не проводяться регіональні матчі Української Прем’єр ліги, втратило якість і не відповідає тим критеріям. Ідеться про ремонт штучного освітлення та трибун. Ми також подали через обласну раду, ОДА, до Фонду регіонального розвитку, проект на відновлення бігових доріжок стадіону. Аби була змогу проводити у нас змагання українського та міжнародного рівня.

Затвердили та доповнили депутати і  ряд фінансових та соціальних програм. Зокрема, що стосуються відновлення історичного центру, капітального ремонту житлового фонду, будівництва, реконструкції та капітального ремонту дитячих та спортивних майданчиків міста та благоустрою на 2018-2022 роки. Після перерви у засіданні, проголосували і за ряд земельних питань. Втім переконують: жодних скандальних – не виносять.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

У нас було кілька проблемних питань. Площа Богдана Хмельницького, парк «Перемоги» — «Кірпічка», район вул. Можайського – 8 Березня. Усі ці питання зняті. Місто не може не приймати земельні питання. Там нічого немає страшного, триває нормальне життя у місті. Звертаються мешканці: хтось придбав чи отримав земельну ділянку, хтось продає будинок, хтось хоче будуватися тощо. Вони звертаються до міської ради за підтримкою, це нормальне явище. Як тоді місту розвиватися, якщо немає містобудівної документації, детальних планів і так далі? Звичайно, усе це маємо розглядати.

Ужгородська міська рада увійде до складу Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати — Україна». Таке рішення одноголосно підтримали усі 33-оє присутніх депутатів. Також Ужгород приєднається до ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».