Подробиці

Ужгородське центральне відділення ПриватБанку відтепер обслуговує клієнтів за новою адресою – площа Корятовича, 27. Втім, змінили не тільки місце прописки, але й формат обслуговування. Зручне місце розташування, збільшена площа приміщення, відкрита архітектура без кабінетної системи та встановлені термінали самооблуговування.

Тетяна ГАСИНЕЦЬ, керівник Ужгородського центрального відділення Західного ГРУ ПриватБанку

Сподіваємося, що нашим клієнтам буде комфортніше обслуговуватися у цьому відділенні, оскільки воно стало просторішим. В відділенні є зона самообслуговування, де клієнти можуть здійснити банківські операції швидко і зручно без черг. Також тут є поштомати, у яких можна отримати посилку від кур’єрських служб «Міст-експрес», «Нова пошта», «Інтайм». Є депозитарій, де клієнти можуть зберігати свої кошти і цінні речі. Обслуговування клієнтів здійснюється на планшетах. Це зручно, бо клієнти можуть спостерігати за діями працівника, а також самим вчитися здійснювати банківські операції, не відвідуючи відділення банку.

Ужгородка Надія Бенько є постійною клієнткою ПриватБанку. Жінка каже: співробітники є універсальними спеціалістами, готовими оформити будь-яку банківську послугу за максимально недовгий відрізок часу.

Надія БЕНЬКО, клієнтка ПриватБанку

Років 6 обслуговуюся у цьому банку, роботою задоволена. Співробітники тут дуже класні, завжди дадуть пораду, допомагають. Самий прогресивний банк, серйозно. Термінали на кожному кроці (для поповнення, для зняття). І головне – працівники відповідальні.

Крім того, співробітники ПриватБанку безкоштовно знайомлять клієнтів з новаціями, можливостями та технологіями. Надають консультації з усіх фінансових питань, у тому числі, як швидко і зручно отримати банківські послуги, не виходячи з дому.