Подробиці

Кращі тренери та топ-менеджери бізнесу України та СНД провели на Закарпатті конференцію серії «Прорив». Фахівці з всієї України провели лекції для підприємців, де ділилися досвідом та розкривали практичні поради – як вдосконалити свій бізнес, зробити його ще більш прибутковим та конкурентним.

Ірина  РИЛЯК  засновниця компанії «Бізнес партнер»

Це конференція на тему «Маркетинг та продажі». Вона для топ-менеджерів, для приватних підприємців, для людей, що шукають поштовх для того аби далі розвивати свій бізнес. Бо буває, що ми застрягли в рутині, топчуться на одному місці, але чогось не вистачає. Так от ця зустріч аби люди послухали практиків, як вони це роблять, запалились і пізшли реалізовувати. + У нас сьогодні представлено вісім спікерів зі всієї України – Львів, Київ, Харків, компанія «Висоцький» є нашим партнером.

Досвідчені тренери ділилися практичними порадами маркетингу, що зробити, аби бренд був упізнаваним. В 21 столітті чималу роль в цьому відіграє робота в соцмережах.

Вікторія  ПОДОЛЬСЬКА головний лікар закарпатської «Endo Clinic»

Сьогодні ми однозначно почули чимало ідей по роботі в соціальних мережах, про можливості використання соціальних мереж для успішного ведення бізнесу, для залучення нових клієнтів, бо для нс це однозначно важливо. Ми звісно використовуємо соцмережі, але сьогодні тут було відкрито багато інструментів, багато кейсів, які ми ще не використовували, але однозначно вже з понеділка будемо працювати у цьому напрямку.

Більше того здобутими на конференції знаннями менеджери планують ділитися із своїми колегами, все для того аби покращити якість своїх послуг, а також сервіс надання цих послуг.

Ольга  ЛЕВЧУК  головний лікар ПП «Астра-ДІА»

У нас є дуже багато центрів забору, де нашим лицем є наші адміністратори та наші медсестри. Ми звісно будемо проводити з ними тренінги, ми вже проводили такі тренінги «Як правильно зустрічати клієнта. Як правильно його проводжати». Це медичний бізнес, клієнти до нас приходять переважно сумні, а ми хочемо аби вони біли більше задоволені і радісні наскільки це можливо.

Генеральними партнерами заходу є медична лабораторія «Астра-ДІА». Керівництво підтримує ідею зустрічі і зазначає – прорив у галузі маркетингу та продаж  актуальні для будь-якого підприємства, що прагне розвитку. В своєму медичному бізнесі вони  завжди за дотримання високих стандартів.

Неля  ЛАЗАР  Генеральний директор медичної лабораторії «Астра-ДІА»

Ми займаємося медичною діяльністю, тому вимоги, стандарти, дуже високі і тому такі процеси, навчання, тренінги ми застосовуємо постійно в своїй організації. Напевно тому мабуть таких власних напрацювань нам стає замало і треба завжди ще вчитися. Тому ці спікери, що нас тут навчають, це справді велика висота. Вони є практики і їм є з чим з нами поділитися.

Самі ж тренери зізнаються: учасники конференції – люди вкрай цілеспрямовані. Вони знають за чим прийшли та що саме хочуть отримати, адже підприємців, перш за все цікавить результат.

Надія  ТИХОНЕНКО практик-управлінець, тренер

Вони завжди хочуть конкретних деталей, вони приходять за чимось конкретним. За чимось, що можна одразу взяти і втілити в себе в роботі, в своїй компанії. Я багато працюю з підприємцями і вони для мене така нестандартна категорія людей, в яких нестандарте мислення і трішки інший підхід до всього чим вони займаються. На таких заходах вони дуже активні і просять аби їм давали максимально практичні інструменти, які вони можуть застосувати в себе в роботі.

Загалом це вже третя зустріч організована Європейською консалтинговою групою «Бізнес партнер». Як зізнаються організатори – ідей на майбутнє є ще чимало, тому вже беруться за організацію наступної зустрічі для підприємців. Все аби покращити економічний клімат та якість надання послуг.