Подробиці

Півтора мільйони гривень для оновлення автопарку мерії виділили на сесії Ужгородської міської ради. Рішення ухвалили з розрахунку на дві автівки, тендер обіцяють оголосити відкритий. Основна причина купівлі, зі слів міського голови, – непридатність для повноцінного використання наявних машин.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

«Те, що в нас тепер, — і технічно, і морально застаріло. Ми більше 200 тисяч гривень витратили на ремонт за останні два роки… Виставимо на продаж, може хтось їх купить.»

Виділили кошти і для сім’ї, яка постраждала від пожежі в одній з квартир на вулиці Легоцького в Ужгороді.

 Володимир БІЛОНКА, депутат Ужгородської міської ради

«Квартира учасника АТО, там була дитина і його дружина… Там вони наробили біди і сусідам… Всіх прошу підтримати…»

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

«Десь біля тридцяти тисяч гривень ми виділили для компенсації сімї, яка постраждала, і сусіднім квартирам, які постраждали внаслідок гасіння.»

Також депутати проголосували за припинення договорів оренди щодо кількох земельних ділянок: скверу на площі Богдана Хмельницького, території зеленої зони по вулиці Можайського та території парку «Кірпічка».

В підсумку, рішення підтримали 29 депутатів, таким чином повернувши землі до муніципального відання.

Ухвалив депутатський корпус і бюджет на 2018-й рік.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

«Бюджет міста – 1 мільярд 282 мільйони. 700 мільйонів – це надходження міста, біля 500 мільйонів – це субвенції із державного бюджету. На першому місці по витратах – це освіта, далі – охорона здоров’я.»

Зміни із урахуванням перехідних об’єктів та вільних із бюджету 2017-того року коштів будуть вносити вже у 2018-му.

У вирішення питання про внесення змін до рішення про структуру апарату міськради і виконкому втрутилися присутні у сесійній залі активісти. Фактично проект стосувався скорочення посади Іштвана Цапа — першого заступника міського голови. Нагадаємо, у січні цього року його звинуватили у хабарництві, а згодом суд відсторонив чиновника від виконання обов’язків.

Сергій ФРІНТ, депутат Ужгородської міської ради

«Я не мав з ним особистих поганих відносин, але я вважаю, що ця людина мала написати заяву на звільнення і не втягувати всіх нас…»

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

«Іштван Цап перебуває на лікарняному, зарплату він не отримує. Винна чи не винна особа встановить суд, тому наперед звинувачувати людину – це може бути лише припущення, а кінцеву крапку поставить рішення суду лише.»