Подробиці

27 новобранців поповнили лави патрульної поліції в Закарпатській області. Управління з початку 2018-го року перейменували, у зв’язку із збільшенням повноважень та функцій Департаменту патрульної поліції, а також географії обслуговування. Тож зараз Ужгород, Мукачево, Чоп, відрізок міжнародної траси «Київ-Чоп», а також КПП «Нижні Ворота» патрулюватимуть загалом 289 поліцейських. Набір до лав патрульних Закарпаття триває на постійній основі, це уже друге прийняття присяги новобранцями в Ужгороді.

Юрій МАРЦЕНИШИН

начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області

Необхідність є завжди. У будь-яких організаціях є так звана «плинність» кадрів, так і в нас в Управлінні. В цьому році це перший тур набору, який закінчується 31 січня. 1 лютого стартує інший тур. І так постійно, щомісяця відкривається черговий набір. Кожен громадянин Закарпатської області і не тільки має можливість вступити до наших лав. На сьогодні проходять етапи відбору близько 30 осіб, частина з них – тестовий відбір на загальні навички і психологічні, хтось проходить фізпідготовку, частина кандидатів проходить медкомісію. І є ті, хто готуються до завершального етапу – це очної співбесіди, інтерв’ю з поліцейською комісією з кожним кандидатом.

Марія Семенюк викладал а у школі, а також займалася із дітьми у Закарпатському центрі туризму. Відтепер дівчина – новоспечена поліцейська. Рішення вступити до лав було зваженим, рідні – підтримали, а для вихованців Марія тепер як супергероїня.

Марія СЕМЕНЮК

поліцейська УПП в Закарпатській області

Дітей люблю, вони мене підтримують, були на присязі. Але зараз приступаю до нової роботи, яку, надіюся, буду любити ще більше, ніж попередню. Бажання виникало ще під час першого набору, але тоді я не встигла подати документи в строк. А коли був другий набір, я була одна із перших. Первинна підготовка відбувалася у навчально-тренувальному центрі у с. Верещиця на Львівщині. Навчання було насичене, дещо складне, але усе нам пригодиться у подальшій службі.  

Чотири місяці тривали навчання для новобранців на Львівщині. І хоч курси первинної підготовки поліцейських непрості, втім зміцнили характер, — кажуть новоспечені патрульні. Антон Мулеса вирішив стати поліцейським одразу після закінчення вишу, пробував себе у різних сферах роботи, втім все ж обрав правоохоронні органи.

Антон МУЛЕСА

поліцейський УПП в Закарпатській області

Стара міліція не внушала довіри ніякої, а прийшла нова реформа, і я вирішив долучитися, змінювати щось до кращого, боротися зі злом на благо нашої країни, нашого Закарпаття (дуже люблю наш край).  Піжготовка тривала 4 місяці, наші вчителі – цікаві люди, самі працювали на лініях, знають не з чуток сутність роботи, скуштували цього хліба. Підтягнулася фізична форма. Можуть бути і важкі виклики, нам треба буде приймати швидкі і серйозні рішення. Але я надіюся, нам усе вдасться, ми справимося.  

Базовими вимогами до кандидатів на службу у патрульній поліції є: громадянство України, вік від 20 до 35-ти років, повна загальна середня освіта, дієздатність та несудимість. Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті http://my.patrol.police.gov.ua/. Після отримання підтверджуючого листа на електронну пошту, надати повний пакет документів.