Подробиці

 

Кращих фахівців у сфері туризму нагородили в Ужгороді. Власники сільських садиб, ферм, баз відпочинку, закладів розміщення та харчування зібралися в атріумі облдержадміністрації.

2018-ий фахівці назвали роком гастрономічного туризму. В області провели безліч тематичних заходів, які відвідали гості не тільки з України, а й з-за кордону.

Денис МАН, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА

Ми сьогодні мали понад 70 учасників. Це представники з кожного без винятку району Закарпатської області, з більшості міст. Це виробники, які народжують безпосередньо продукти. Можливо, коли вони засновувалися, вони не звучали, як туристичні продукти. Вони звучали просто, як продукти, які зявилися на ринку з метою розвитку сільського господарства. Можливо, з метою розвитку торгівлі. Але з часом і в майбутньому вони переросли у туристичні бренди.

Окрім того, провели міжнародну конференцію «Три «Т» у туризмі: туризм, транспорт, технології». Учасники обговорили свої здобутки та проблеми.

Інна ЛЕВДАР, адміністратор буйволиної ферми на Закарпатті

На арені туризму ми не так давно діємо. Це близько двох років. І презентація наша показувала те, що має бути якісне еко-виробництво, де передається культура та цінність в першу чергу роботи людськими руками, правильного виробництва продукції. Без використання допоміжних речовин і як саме створюється ця продукція.

Міжнародний туристичний тиждень завершиться 27-го вересня. Тематичні заходи відбуватимуться по усій області.