Подробиці

Від фармацевта до моделі. Успішна жінка, любляча мама та чудова дружина. Мар’яна – це людина, яка встигає всюди і завжди, попри свій щільний графік роботи. У дитинстві майбутня модель із маленького міста і не мріяла про таке життя та ніколи не любила фотографуватися, а тепер є обличчям найкращих журналів країни, і не тільки.

Маріанна ДЖУГА,  модель, засновник глянцевого журналу

Я ніколи не мріяла бути моделлю, я закінчила школу і хотіла стати лікарем, оскільки у батьків коштів не вистачало на моє навчання, то я вступила на заочну форму навчання, на спеціальність «фармація». Це я поєднувала також з робою в салоні краси. Потім випадково на виставці «Краси та моди» мене помітив фотограф і запропонував мені прийти до нього на зйомку, і так все закрутилося»

Кожна жінка мріє бути королевою, такий образ на собі випробувала і Мар’яна, коли їй запропонували сфотографуватися на обкладинку відомого журналу. На найважливішій фотосесії у її житті, мала змогу попрацювати у одній з найбільших фотостудій столиці та одним з кращих фотографів країни.

Маріанна ДЖУГА,  модель, засновник глянцевого журналу

Це була фотозйомка для україномовного глянцевого журналу, де мене знімали для обкладинки, оскільки кожна жінка мріє бути королевою, то це для мене було дуже захопливо. Ми працювали в Київській студії, де нас знімав дуже хороший київський фотограф Олександр Бончук. Саме ця фотозйомка є для мене самою важливою

Мар’яна одна з тих, які мають ідеальну фігуру та чудовий вигляд. Не зважаючи на свій щільний графік, вона знаходить час і для себе.

Маріанна ДЖУГА , модель, засновник глянцевого журналу

Я не скажу, що якось особливо за собою доглядаю, я дотримуюся порад косметолога. Він мені радить косметику. Для шкіри завжди важливе зволоження, тому я користуюся різними кремами, олійками. Потрібно знаходити час для себе, тому що жінка повинна бути успішно. Як в домашній атмосфері так і по догляду за собою і за дітьми.

Мар’яна з 2003 року працює стилістом та візажистом, але окрім салону краси та модельної індустрії, вона взялася до реалізації ще однієї мрії. І створила свій глянцевий журнал.

Маріанна ДЖУГА — модель, засновник глянцевого журналу

Зараз я займаюся ще глянцевим журналом. Розвиваємось, стараємось, ростемо. Як почалася моя модельна кар’єра з Праги так і ідея журналу зародилась у Празі. Я зустріла знайомого, який досить популярний в Празі і працює з журналами, який запитав мене: «Чому не відкриєш свій власний журнал?» Я задумалась і ідея зародилася. Знайшла однодумців, це мій колега по роботі Сергій Хомин, і так разом створили журнал

Цілеспрямована людина, яка завжди іде до своєї мети, незважаючи на будь-які труднощі та перепони.  Це усе про Маріанну.

Маріанна ДЖУГА — модель, засновник глянцевого журналу

Я бачу ціль і я буду її добиватись. Людина завжди повинна іти до своєї мети. Перешкоди потрібно подолати і тоді ти безперечно дійдеш до успіху.

«Життя на колесах», так називає своє життя Мар’яна, адже щодня вона у дорозі.

 Маріанна ДЖУГА  модель, засновник глянцевого журналу

Я багато подорожує, і завжди не заплановано. Я кожен день в іншому місці. Це не лише стосується України, для мене це вже, як звичка, яка не приносить ніякої втоми.

На досягнутому закарпатка зупинятися не збирається. Поділилася з нами і своїми планами на майбутнє.

Маріанна ДЖУГА модель, засновник глянцевого журналу

Зараз я стараюся вивести на хороший рівень свій журнал, і якщо все буде розвиватися добре, то планую створити ще один, саме весільний журнал

Побажаю всім успіху і саме головне здоров’я, оскільки здоров’я це залог у всьому, ну і успішність.