Подробиці

Атлет Олександр Довганинець  родом із Закарпаття, зараз успішно працює фітнес-тренером в Об’єднаних Арабських Еміратах. З дитинства хлопець активно займається різними видами спорту – футболом, американським футболом, бойовим самбо, дзюдо.

Олександр ДОВГАНИНЕЦЬ, фітнес-тренер

Все своє життя я займався спортом і постійно тренувався в залі. І потім якось так подумав: Чому б ні? Чому б не спробувати? І якось так сталося, що я підготувався до перших змагань і виграв. Потім підготувався до других змагань і виграв. І мені стало цікаво, чому б не розвиватися надалі в тому руслі. Здобувати нові знання в плані харчування, в плані тренувань.

Олександр любить подорожувати. Об’їздив багато країн світу. В кожній отримав якийсь новий досвід і знання. Остаточно для себе вирішив: хоче розвиватися саме у фітнес-індустрії. Поїхав у Дубаї, де став тренером одного з найкращих спортивних центрів Арабських Еміратів.

Олександр ДОВГАНИНЕЦЬ, фітнес-тренер

Я відразу почав готуватися, як тільки приїхав до дуже крутого шоу. «Дубаї мастер шоу». Перший раз, коли я брав участь я зайняв 5-те місце з 32-х учасників. Що в принципі було для мене досить непогано. Я бачив, що мені ще треба тренуватися. Я бачив, що я дійсно не кращий. Але те, що ти оцінюєш свої адекватні шанси – це є найважливіша роль. Тоді ти хочеш тренуватися більше, завзятіше, з більшою енергією, більшою інтенсивністю. Коли ти досягаєш того результату, коли ти стаєш першим, я став наступний рік першим. Це щось таке, що словами не можна передати. Тому що ти ставиш собі ціль і немає нічого кращого, ніж успіх.

Спортсмен пройшов навчання у найкращих фітнес-школах Європи, Америки та Об’єднаних Арабських Еміратів.  Нещодавно закарпатця визнали найкращим тренером Дубаї. Участь у цій номінації брали 120 фітнес-атлетів-чоловіків та 120 жінок.

Олександр ДОВГАНИНЕЦЬ, фітнес-тренер

Я відразу потрапив до фіналу. До фіналу потрапили 5 чоловік. У фіналі вони дали конкретне завдання. Завдання було наступне – воно полягало в тому, щоб скласти план тренувань, план харчування для людини, яка є інсулінозалежна другого типу. У людини була завелика вага на 30 кілограм. Ми, відповідно, працювали з тою людиною один в один. Ми створили повністю графік тренувань, як вона має спати, їсти, дивлячись на її біоритми, дивлячись на її біосистему, як і що вона робить напротязі дня. Ми добилися результатів дуже хороших. Я презентував свою програму. Переді мною сиділи 7 кращих тренерів світу. Напевно, найбільше я їм сподобався. І за цей час, поки вони проводять ці змагання, я є першим, хто виграв з України.

Олександр відмовився від усіх поганих звичок, ретельно стежить за своїм харчуванням і щодня тренується. За останній рік хлопець досягнув неймовірних результатів у фітнес-індустрії. Тренується разом з найкращими спортсменами світу та знімається у мотиваційних та рекламних роликах. Однак на цьому зупинятися не збирається. Щоранку, встаючи з ліжка, завжди ставить перед собою нові цілі.

Олександр ДОВГАНИНЕЦЬ, фітнес-тренер

У мене дуже багато цілей. Я хочу стати хорошим прикладом, по-перше, для молодого покоління, які б могли надихатися мною.