Подробиці

Вона – кондитер. Сонячна, жвава і та, яка на кухні не Рататуй. Олеся Бубич створює тістечка на замовлення, любить балувати себе, чоловіка, рідних  й усіх на світі.  В її житті істотно важлива річ — це сім’я : вдома і тут. Команда, яка надихає, яка підтримує і завжди усміхнеться. І якщо живопис вабить очі, музика – слух, то її десерти  полонять смак. Абсолютно у кожного.  Вона наповнює тістечка не лише кремом. Їй хочеться вкласти в це душу і величезну любов.

Олеся БУБИЧ

кондитер

Щоб людині, яка їстиме мій десерт було смачно. Щоб вона насолодилася моментом і з вдячністю могла подумати про мене як людину , яка його створила.

Першу  скрипку  Олесі –  зіграв торт, який  пекли з мамою разом. Це був її день народження. Маленькій Олесі тоді довіряли зважувати інгредієнти і спостерігати за процесом випікання.

Олеся БУБИЧ

кондитер

 У мене мама за професією бухгалтер, а тато – підприємець.  Він, як і я, працює теж не за фахом, який здобував. Моя перша освіта – це диплом міжнародних відносин; і зовсім не шкодую. Тому що те, що я отримала в університеті, в першу чергу знання іноземних мов, допомогли мені здубути освіту кондитера за кордоном.

Проте в житті з’явилася мрія побачити світ, а відтак — нові можливості.

Олеся БУБИЧ

кондитер

Я поїхала за кордон. Живучи в Бельгії, відкрила для себе французьку кондитерку. І зрозуміла, що мені хочеться цим займатися.  Неодноразово пробувала, в мене не виходило – багато перевела інгредієнтів. Їздила вчитися в різні школи, на майстер-класи до шефів. Ніколи б в житті не подумала, що займатимусь тим, чим займаюся зараз.

Перша школа, яку підкорила Олеся – була в Барселоні. Там вона пройшла базовий курс із приготування класичних французьких десертів. Згодом столиця кохання — Париж, нові майстер-класи і секрети кондитерів. На цьому Олеся не зупинилася і шкрябала гроші на  Нові  курси світових маестро солодкої випічки.

Олеся БУБИЧ

кондитер

Європа для мене відкрила нові смаки в повній мірі. В першу чергу це були Бельгія, згодом Франція. Мені хотілося відкрити ту частинку , яка є там для  наших людей в Україні, які до цього моменту не куштували таких закордонних десертів. 

Зараз Леся творить кондитерські смаколики в Україні. Надалі вчиться, відкриває найнесподіваніші смаки.   Олесина креативна презентація солодощів підкорює смак і змушує ковтати слюнки, дивлячись навіть на фото. Кажуть, у кожного майстра є своя муза. Цікаво, що надихає її?

Олеся БУБИЧ

кондитер

Натхнення в першу чергу я черпаю від своєї маленької донечки. Вона мене надихає і хочеться з кожним днем ставати для неї все кращою. Кращою для того, аби в майбутньому вона мною пишалася!