Подробиці

Ужгородка Аніта Павлішко працює косметологом уже декілька років. Ще з дитинства дівчина знала, що стане лікарем. Не могла обрати, яким саме. Вагалася між стоматологією і дерматологією.

Аніта ПАВЛІШКО, косметолог

Почала відбілювати зуби вдома. Замовила американську систему відбілювання в інтернеті. Все прочитала, все мене так цікавило. Відбілила собі вдома зуби. Зрозуміла, що піду все-таки на стоматолога вчитися. Повчилася і тоді я потрапила в клініку пластичної хірургії на роботу працювати. Дуже мені це сподобалося, я закохалася взагалі в саму естетику. Мені взагалі більше ця ніша, медична естетика, щось таке більше подобалось і я зрозуміла, що все-таки у косметологію мене все-одно тягне.

Зараз Аніта активно розвивається у цьому напрямку. Відвідує різні тренінги та майстер-класи від провідних косметологів України і світу. Нещодавно здійнилося одне із її найбільших бажань. Дівчина поїхала на професійні курси в Америку. Це були чотири насичені дні навчання у самому центрі Нью-Йорка.

Аніта ПАВЛІШКО, косметолог

На курсах я була в захваті, я була єдина з України і була наймолодша. Це мене взагалі здивувало. Тому що там на косметолога вчаться навіть у 65 років. Було неймовірно цікаво. У них і відрізняється сама косметологія, вони по-перше працюють без рукавиць. Ми працюємо тільки в одноразових рукавичках. Ну завжди в Україні якось так прийнято. Вони без рукавиць, у них все таке тактильне, все таке повільне, все на спа. Вони вважають. Що треба енергетикою обмінюватися.

Аніта веде щоденник вдячності та мрій. У першому пише про маленькі приємнощі, які їй трапляються протягом дня.  У другому – найзаповітніші бажання.

Аніта ПАВЛІШКО, косметолог

У мене дуже багато клієнтів стали мені подругами, друзями. І це дуже приємно, тому що постійний такий обмін іде. Багато людей знає\ш і ти розумієш, що можеш їм помогти. В різних там справах.

Зараз Аніта працює без вихідних: щобудня в Ужгороді, в суботу-неділю – за кордоном. Однак попри щільний графік не забуває і про себе. Окрім улюбленої роботи, уже 7 років займається йогою та вокалом, а також активно вивчає англійську мову.