Подробиці

Її життя — це діти. Щирі, емоційні, зі своїми турботами та власними історіями. Мати двох дітей, ужгородка Ольга Павлова вже роками турбується про свою і що важливо — про чужу малечу. Комфортно почувається в дитсадку, адже вона для всіх найкращий друг і порадник. Тому не випадково Оля є керівником громадської організації «Щасливі діти».

Ольга ПАВЛОВА

ужгородка

ГО «Щасливі діти» є добровільно неприбутковою організацією. Ми робимо те, від чого в нас або очі горять або серце болить. Це якщо дуже коротко оисувати. Напрямків багато. Вони всі пов’язані з дітьми, тобто це проекти за участю дітей або для дітей. Є в нас напрямок, який стосується жінок. Насправді мамам дуже часто потрібна підтримка, бо коли щасливі мами, тоді щасливі й діти. А наша основна мета — це зробити щасливими дітей. У нас є проект з підтримки дітей, які приїхали з окупованих територій України. Зараз ми долучаємо цих дітей до наших активностей, бо ми не хочемо їх виділяти з певних соціальних груп, а інтегрувати.

За освітою Ольга Павлова — журналіст і працює за фахом на Громадському радіо. А от перші спроби влаштовувати свято для дітей в Олі були ще під час декретної відпустки.

Ольга ПАВЛОВА

ужгородка

Постійно не вистачало якоїсь двіжухи, активності. І тоді ми починали робити якісь проекти. І от діти пішли в садок, з’явилося більше часу. Діти зовсім інші, ніж дорослі. Вони говорять правду, вони щирі, вони такі, що хочеться з ними працювати. Отримуєш величезне задоволення навіть тоді, коли ти страшезно втомлюєшся.

Наразі громадська організація «Щасливі діти» влаштовує чимало заходів для дітей з батьками. До прикладу, Оля разом з подругами 10 червня готує фестиваль «Місто щасливих дітей».

Ольга ПАВЛОВА

ужгородка

Це великий захід у парку «Підзамковий». Буде багато локацій — наразі їх уже 28. І кожна має свої активності спртивного напрямку, творчого. Це і майстер–класи з миловаріння, виготовлення іграшок та інші.

У майбутньому Ольга хоче, аби мами дітлахів почали користуватися екоторбами.

Ольга ПАВЛОВА

ужгородка

Ми порахували, що в Ужгороді за 1 день купують близько 26, 5 тисяч пакетів з ручками. Витрачається 40 тисяч гривень на цей поліетилен, який в результаті потрапляє на сміттєзвалища і розкладається по 120 років. І коли ми це порахували, то це нас шокувало. Ми не брали до уваги дрібненькі магазини. Зараз хочемо робити майстер-класи, щоб залучати до виготовлення цих екоторб дітей, щоб вони самі їх декорували і несли батькам. Хочемо завести моду на ці екоторби.

Друзі називають Олю щирою та відповідальною, гідною донькою своїх батьків.

Ольга ПАВЛОВА

ужгородка

Мій тато військовий лікар, він з Макіївки Донецької області. А мама з села Олешник Виноградівського району. І я завжди говорила, що Схід і Захід разом. Вчуся бути нескромною. Це дуже важливо, бо ти більше можеш зробити.

Оля радіє кожній хвилині, цінує людей, які знаходяться поруч. Вірить, що світ потрібно змінювати з маленьких дітей. Необхідно вчити їх любити життя та піклуватися про інших.