Подробиці

Сінтія Рояк – сьогодні фотограф. Та за освітою вона юрист. Зізнається – надихається красою. І запевняє: навіть звичайні прогулянки містом – цікаві. Особливо, якщо вдається побачити вдалий кадр.

Сінтія РОЯК, фотограф

Ми з подругою поїхали у Відень на екскурсію і я попросила в тата фотоапарат з собою. Приїхала додому, передивляюся фоточки і дивлюся – не так уж і погано. І на День народження батьки подарували мені фотоапарат. Я, звичайно, перший час його взагалі не використовувала.  Тому що, крім режиму «авто» я нічого не знала. Там стільки кнопочок було, різних слів, яких я даже не розуміла.

Але бажання навчитися все ж перемогло. Сінтія подала заявку на участь у фотошколі. Пройшла курс і остаточно зрозуміла, що хоче займатися цим і надалі.

Сінтія РОЯК, фотограф

Моя робота – це зловити вдалий кадр. Розшевелити людей, щоб вони відкрилися мені. Насолоджувалися процесом зйомки і щоб їм, звичайно сподобався кінцевий результат.

З часом Сінтія помітила, що фотографія почала змінювати її. Вона стала більш відкрита, навчилася знаходити спільну мову будь з ким. Дівчина бере участь у різних проектах. Їздила у фото-тур до Італії, де працювала з професійними моделями світового зразка.

Сінтія РОЯК, фотограф

У нас був один головний фотограф. І він шукав, у різних містах ми їздили, шукав підходящі локації. Навіть дивився – от зараз там 12 година, сонце звідти світить, нам зараз тут підійде фотографувати. У нас дизайнерський одяг був, під стиль італійки такої. Дуже цікаво було.

Дівчина постійно самовдосконалюється. Бо впевнена – замало просто мати хорошу камеру. Важливими елементами хорошого знімку Сінтія називає вдалий ракурс, композицію та хороше світло. Але навіть найбільш технічно правильно зроблена світлина без щирих емоцій – втрачає свій смак.