Подробиці

Наталію завжди вражали різні ягоди своєю неповторністю та цікавою структурою. Будучи дизайнером інтер’єру, маючи поняття про форму та будову, в процесі творення виникла ідея про створення прикрас саме у формі ягід.

Наталія ШТАЛЬ дизайнер

Ці прикраси з’явилися випадково. Я малювала якісь картини, потім мені захотілося зробити їх об’ємними, потім у мене вийшла шипшина, вийшла досить натуральною. Усі, хто бачив, думали що справжня, дивувалися, як він не засихає. Тоді я згадала, що колись, в дитинстві, мені дуже подобалися прикраси на вуха з вишеньок. І взагалі, ягоди я дуже люблю. Й тоді подумала, а що якщо взяти і повторити природу.

Разом з командою дівчат Наталя розробляла першу колекцію прикрас. Зізнається, дещо й досі в процесі розробки. Створену колекцію вирішили представити на фестивалі українських виробників у Києві.

Наталія ШТАЛЬ дизайнер

Викликали там фурор. Навколо нас там було багато людей. Особливо приємно було, коли дві бабусі подумали, що це натуральні ягоди. Тоді я зрозуміла, що все добре, все ми зробили правильно. Це сподобалося людям, тому цей напрямок роботи розвивається. Вони дуже популярні. Ягідки вже були далі ніж я, географічно.

Клієнтами Наталії є стильні та успішні жінки. Вона сама, через соціальні мережі вивчала своїх покупців, і була приємно вражена, адже з самого початку створювала прикраси для себе, які б носила сама.

Близько тисячі виробів у вигляді — перчиків, патісончиків, ожини, чорниці, вишні, черешні вже знайшли своїх прекрасних володарок.

Наталія ШТАЛЬ дизайнер

Покажу як воно влаштовано, це ось такі елементи. Це натуральна глина. Ми вручну це ліпимо. Потім кожну ягідку розмальовуємо. Проволоку обмотуємо бавовняною ниткою. Маючи ось такі елементи, я можу робити різні «копмоти». Ось так.

До нового сезону Наталя сподівається вже втілити в життя створення полуниці, яку вже майже вдалося зробити максимум схожою на натуральну. Малина ще залишається в планах, але незабаром і вона з’явиться серед прикрас дизайнерки. Саме виготовлення займає досить багато часу.

Наталія ШТАЛЬ дизайнер

Спочатку робляться заготовки, потім форма, яка ще окремо обробляється. До прикладу, тут чотири слоїв фарби, воно зроблене як омбре. Щоб ось так це розмалювати багато йде часу на одну ягідку. Ну і замотувати.

В Ужгороді Наталія Шталь вже втілила в життя чимало успішних дизайнерських цікавих проектів. Зізнається – їстівна тема у неї присутня майже всюди.

Наталія ШТАЛЬ дизайнер

Якісь відтінки сприймаються людиною добре, а якісь агресивно. Я зробила для себе певний висновок — у нас є внутрішня система, яка визначає що підходить, а що ні. До прикладу, їстівне чи неїстівне. В кожної людини це є , ми б інакше не вижили. І ось на цій темі, як наш організм, наші очі сприймають кольори і фарби, я багато чого будую.

Виготовлення прикрас для Наталії це лише хобі, головною справою залишається дизайн. Утім, кожна ягідка зроблена в студії Наталії ШТАЛЬ є неповторною, а прикраси з них оригінальними.