Подробиці

Близько трьох років тому ужгородка Надія Попадюк закохалася з першого погляду. Це незвична любов: любов до коней.

Надія ПОПАДЮК, ужгородка

Все почалося з того, що мені подарували коня спортивного, Дайміо. Настільки я їх полюбила, що потім придбала ще одного коня. І вони настільки заволоділи моїм серцем, що вони вже є невід’ємною частиною мого життя. Це була любов з першого погляду. Перший період я взагалі просто цілими днями могла з ними бути. У них настільки позитивна енергетика, добре серце, очі. Це надзвичайні тварини і вони просто витіснили з мого життя все інше.

Була єдина проблема: Надія не вміла їздити верхи. Однак, досить швидко, всього за два місяці інтенсивних тренувань, підкорила кінний спорт.

Надія ПОПАДЮК, ужгородка

В дитинстві спробувала один раз на стадіоні. Хлопці посадили мене на коня гуцульської породи. Без сідла, без нічого. Це у мене був такий перший досвід. І я утрималася. Тобто, він був такий із норовом. Але мені вдалося на ньому утриматися. Я запамятала цей момент і уже в такому молодому віці це мені легко далося.

Зараз дівчина на конях вміло долає перешкоди та стрибає галопом на великій швидкості. Деякий час працювала інструктором з верхової їзди.

Дайміо уже встиг стати знаменитістю. Минулоріч отримав чергову перемогу на престижних змаганнях і став срібним призером Чемпіонату України з кінного триборства.

Її улюбленці дуже різні, у кожного свій характер: один – більш лагідний, інший – суворий, не усіх до себе підпускає. Але обидва, радіють, як діти, коли бачать свою господарку.

Надія ПОПАДЮК, ужгородка

Нікого так не зустрічають коні, як мене. Дайміо там пищить, стрибає. Це треба бачити, це неймовірна реакція, якій усі заздрять. Усі вражені. Якщо говорити про Брикета, то він такий спокійніший. Одразу починає облизуватися.

Окрім того, Надія Попадюк є учасницею єдиного в Україні «Таємного міністерства міні-пам’ятників».

Надія ПОПАДЮК, ужгородка

У нас є свій міністр, свої фахівці, які працюють. І утворена також така структура, як Public Art Factory. Це такий цех митців, які безпосередньо займаються виготовленням уже нових майбутніх скульптурок, які незабаром з’являться в Ужгороді.

Незабаром Надія планує видати збірку легенд, де міні-скульптурки оживуть. Дівчина написала цікаві історії про кожну з них.

Надія ПОПАДЮК, ужгородка

Ну, як виявилось, мені дійсно було дуже приємно. Літредактор, коли прочитала перші 15, вона мені зателефонувала і була вражена.  Вона за своє життя дуже багато всього перечитала і з нетерпінням чекає уже продовження. Тому, я сподіваюсь, що ужгородці і туристи нашого міста вподобають ці легенди.

Надія стажувалася у органах державної влади Сполучених Штатів Америки, навчалася у Флоридському юридичному університеті та європейських вишах. Є доцентом кафедри політології УжНУ. Та попри доволі щільний графік встигає подорожувати. Відвідала близько 30-ти країн світу.

Надія ПОПАДЮК, ужгородка

Найбільше, звичайно, подобається Італія. Тобто, це країна, в яку можна повертатися сотні разів. І кожен раз для себе відкривати щось нове. Також подобаються США, оскільки кожен штат сам по собі унікальний і ви знайдете родзинку в будь-якому місті.

Але найкращим відпочинком для неї все ж є прогулянка у лісі чи в горах наодинці зі своїми улюбленими конями: Дайміо та Брикетом.