Подробиці

Марина Бабич вже декілька років власноруч виготовляє натуральну косметику виключно з природніх компонентів. Вона вже встигла завоювати прихильність багатьох жінок. За своїми властивостями її продукція суттєво відрізняється від промислової.

Марина БАБИЧ, виготовляє натуральну косметику

Натуральна косметика, по-перше, у мене органічна. Я не використовую ніякі тваринні інгрідієнти і тваринні жири. Це теж така невеличка окрема тема. Це не якийсь фанатизм, бо я так.. Справа в тому, що інородні тіла в нашому організмі викликають алергію. Дуже часто говорять: «Ой, на натуральну косметику є алергія». Да, є. Але не на рослинну. Це таке, ніби з вашого кусочка тіла переклали кусочок тіла в інше тіло. І, канєшно, що то інше тіло не приймає інше тіло. І тут якби тоже є спорні моменти. Тому тваринну косметику я не використовую. Все квіткове, все натуральне, органічне.

Всі інгрідієнти для косметики дівчина вирощує сама. Нещодавно засадила близько 100 кущів лаванди та миндальних дерев. Недалеко від її будинку є ціла мятна плантація. Неабияка любов до квітів і трав зародилася ще в ранньому дитинстві. За освітою дівчина – ландшафтний дизайнер. Певний період працювала флористом.

Марина БАБИЧ, виготовляє натуральну косметику

Я хотіла не просто там творити, бо косметика – це тоже якби творіння. Дизайн – це тоже творчий процес, творіння. А мені хотілося приносити якусь користь, якесь служіння людям, якось вкладати. В мене є якесь певне, практика любові всередині, якесь відчуття світу. І його хотілося трошки направляти в щось. Лікувати людину я не можу в принципі, бо я не медик, в мене нема освіти. Я дуже полюбила ведичні знання, полюбила Аюрведу. І через це я почала розуміти, що у мене є трави з дитинства, квіти, є любов до того, щоб людям щось давати. І воно якось так обєдналося в таку цілісність і ця косметика – це такий невеликий прояв і водночас якби таке невелике служіння, якась користь для Всесвіта. Воно так всередині в мене і я так його пробую передати.

Термін придатності натуральних виробів значно менший, аніж штучних. Все залежить від використаних компонентів.

Марина БАБИЧ, виготовляє натуральну косметику

Є взбитий крем. І коли вже масло змішується з водою, у нього менший строк. А якщо там молоко, то взагалі. А якщо ти робиш восковий крем, то віск, він там взагалі не портиться. Він чим довше стоїть, він набуває своїх цікавих властивостей. Так як і мило. Воно взагалі чим довше стоїть, це як дорогий сир, або вино. Чим більш довше, витримка у мила, у кусочка мила, воно твердіє, воно стає якісне, таке класне.

Магія створення косметичних засобів відбувається у її майстерні, яку дівчина називає жіночим простором. Саме тут виготовляються натуральні крема, шампуні, маски, мила та квіткова вода.

Марина БАБИЧ, виготовляє натуральну косметику

Це мідний дистилятор, він зроблений вручну і що це таке? Тут от заливається водичка, колбочка. В цю колбочку наступну закладаються квіти. Ми будемо класти, ми сьогодні збирали чебрець і мяту. Я поєдную інколи квіткові води. Тому що мятка ще не цвіте, у неї немає цього сильного ефіра. А чебрець якраз зацвів. У них буде якраз класне поєднання. Вода, коли вона кипить, піднімається пара. Пара, вона проходить у цю колбу, проходить пара через квіткову воду, спускається зразу по цьому от хвостику. І вона іде в охолоджувач. І воно зразу в холодну воду потрапляє і виходить так, що лише вийшли ці всі ефіри з трави і вони зразу охолоджуються. Тобто, вони не втрачають ніяких своїх властивостей.

Дівчата, Ярослава та Оксана, вже давно користуються натуральною косметикою. І результат їх повністю влаштовує.

Ярослава БЕРЕЖНЮК, користується натуральною косметикою

Я не мала змоги користуватися дорогою штучною косметикою. Тим, що я користувалася – якби ефект доволі такий короткочасний. Навіть ті ж самі маски на волосся. От ти наніс і воно так ніби подіяло 5 хвилин і все. І якби в перспективі знову ж таки ламкість, сухість і все, з чим в основному стикаються користувачі штучної косметики. А натуральна косметика, її магія в тому, що вона має ефект на перспективу.

Оксана ЯКУБ, користується натуральною косметикою

Для мене дуже важливо, щоб косметика була органічна, натуральна і щоб я знала, на чому вона зроблена.

Марина виготовляє косметику з любовю. У найближчих планах – почати створювати і парфюмовану воду з пелюстків квітів і трав.