Подробиці

70 міст у 20 країнах. Саме стільки куточків світу вдалося відвідати 20-річній студентці з Ужгорода Даніеллі Мушці. Мандрівки роблять життя дівчини насиченим та сповненим незабутніх вражень, а ще – надихають та стимулюють розвиватися. Перший  самостійний закордонний вояж Даніелла здійснила ще школяркою – у  14 років.

 Даніелла МУШКА

мандрівниця, інстаблогер

 Щиро кажучи, мені завжди щастило. В мене легка рука на різні поїздки. І навіть я захожу на сайт, обираю першу, яка мені попадається і вона виявляється дуже успішною і дуже цікавою. Першим досвідом самостійної поїздки був тур до Парижу разом з ужгородською першою школою. Це було незабутньо, адже я відчула себе самостійною і вже дорослою. Було дуже цікаво, але нам непощастило з погодою. Наступного разу я поїхала до Парижу вже з батьками, і це були набагато кращі враження.

 Найбільш тривалий і захопливий тревел-досвід – поїздка до Америки. Протягом чотирьох місяців Даніелла працювала в тамтешніх кав’ярні та магазині, а у вільний час – пізнавала американську культуру і, звісно, мандрувала Штатами.

 Даніелла МУШКА

мандрівниця, інстаблогер

 Мені пощастило взяти участь у програмі Work and Travel USA. Я була однією з останніх претенденток на участь, тому що 5 травня в мене була співбесіда, а 10 – був уже виїзд. Звичайно, спочатку були й перепони. Ми прилетіли, нас зустріли лише через годину, ми чекали в аеропорту. Житла в нас не було, нам довелося шукати його самим. В перший тиждень з роботою також не дуже вдавалося, потрібно було дооформити всі документи, дозвіл на роботу. І це зайняло досить багато часу, ми хвилювалися, що у нас закінчаться гроші,  що нас відправлять додому. Але все налагодилося. Коли у нас було більше вільного часу, ми їздили в суміжні міста, нам пощастило відвідати Орланло, відомий парк розваг «Universal», потрапити до маленького містечка, яке присвячене Гаррі Потеру, та іншим серіалам, мультикам, фільмам. В кінці поїздки ми придбали тут від місцевої студентської організації і поїхали до Нью-Йорка, Вашингтона та Ніагарського водоспаду.

 Наразі за мандрівками Даніелли стежить більш ніж 6 тисяч підписників – дівчина веде власний блог в Інстаграмі.

 Даніелла МУШКА

мандрівниця, інстаблогер

 Якщо говорити про Інстаграм, то я завжди любила фотографуватися, ще з дитинства, коли мама мене ставила на стільчик і треба було красиво стояти і посміхатися, мені це приносило задоволення. Потім заявилися соціальні мережі: спочатку це був Вконтакте,  потім всі плавно перейшли в Інстаграм. Спочатку це були просто фото, які я підписувала різними смайликами, як це люблять робити чимало моїх знайомих і зараз. Потім це були якісь влучні фрази або мої думки, про місця, які відвідала. Далі друзі почали говорити «От, ти така ніби блогер. Пишеш про свої подорожі, враження», і мені це дійсно сподобалося. Я вирішила, а чому б не спробувати? Навіть зараз я себе не позиціоную як крутий блогер,  а просто роблю це в своє задоволення.

 Тепер робити вдалі світлини і вигадувати креативні пости – для дівчини звична справа.

 Даніелла МУШКА

мандрівниця, інстаблогер

 Взагалі, я прочитала дуже багато різних джерел щодо того, як зробити вдале фото. І всі вони схильні до одного й того ж правила – світла. Світло – це наше все. Якщо є хороше денне світло, то фотографія буде вдалою. Також грає роль і камера, на яку знімаю. В мене це телефон, нічого особливого, але він може таки  вловити вдалий кадр. Обробка фото банальна, завжди шукаю десь в інтернеті якісь так би мовити рецептики. Використовую буквально 4 програми, деколи обмежуюсь деколи навіть двома.

 На досягнутому дівчина не зупиняється: в планах і підкорення нових туристичних маршрутів, і вдосконалення власного блогу. Та наразі в пріоритеті навчання.

 Даніелла МУШКА

мандрівниця, інстаблогер

У найближчі півроку в мене головний план – закінчити бакалаврат і вступити в магістратуру. Але крім того, я планую відвідати хоча б одну нову країну, це такий невеликий пункт у моєму літньому плані, який вже почала складати. Поки що не скажу, що це буде, тому що й сама не знаю. А ось щодо блогінгу, то поки в мене невеличний творчий застій, пости вже не такі регулярні, але, думаю, скоро це виправиться.